Poprzedni artykuł: Balsam Szostakowskiego na trądzik - jak działa i czy warto go stosować... Następny artykuł: Maść ochronna z witaminą A na twarz

Nakładkowe wybielanie zębów Coco Glam - jak działa?

Pielęgnacja, , tagi: wybielanie zębów, Coco Glam
Jak działa system wybielania Coco Glam z nakładką na zęby? Producent obiecuje, że zaledwie po trzech dniach od stosowania zęby są wyraźnie bielsze. Wyglądają jak po wizycie u stomatologa!

Wybielanie zębów to już nie tylko profesjonalne zabiegi w gabinecie stomatologicznym. Teraz możemy sprawić sobie biały uśmiech również w domowych zaciszu. Pasty wybielające stają się coraz bardziej zaawansowanym orężem w walce z żółknięciem zębów. Samodzielnie możemy również naklejać na zęby paski wybielające

Jest jednak na rynku marka, której produkty są obecnie wręcz rozchwytywane. Mowa o Coco Glam i wręcz nieprawdopodobnych efektach stosowania dwóch kultowych produktów wybielających zęby.

Wybielanie zębów z Coco Glam - opinie

Największą popularnością cieszy się czarny proszek Coco Glam, który daje świetne efekty. To w stu procentach naturalny i wegański produkt. Bezpiecznie odświeża oraz czyści jamę ustną, a to dlatego, że jego głównym składnikiem jest węgiel aktywny pozyskiwany z drzewa kokosowego

Drugim graczem na tym polu jest Coco Glam Teeth Whitening Kit, który pozwala przenieść technologię z gabinetów stomatologicznych do domu. Pierwszy widoczne efekty widoczne są już po trzech dniach stosowania. To jeden z pierwszych ogólnodostępnych na rynku zestawów do samodzielnego wybielania zębów za pomocą światła LED.

Efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu, kolor zębów jest "wychłodzony" Ostateczny efekt jest dość indywidualny i zależny od zębów. Nie miałam nigdy wcześniej do czynienia z wybielaniem zębów i jak na tą chwile efekt jest satysfakcjonujący - jestem po zalecanym tygodniu stosowania. Produkt nie zawiera nadtlenku wodoru oraz nie powoduje nadwrażliwości zębów - pisze w katalogu KWC Sonjaaa89.

Zestaw do wybielania zębów Coco Glam

Jak głosi hasło reklamujące wybielanie nakładkowe Coco Glam - moda na hollywoodzki uśmiech trwa. Trudno się z tym nie zgodzić, bo ilekroć przeglądamy Instagram, zawsze trafiamy na post z recenzją zestawu Teeth Whitening Kit. Boicie się, że wasze zęby staną się nadwrażliwe? Spokojnie. System został opracowany wspólnie z ekspertami dentystycznymi w Polsce. Żel wybielający nie zawiera nadtlenku wodoru, dlatego jest łagodny dla zębów oraz dziąseł.

Zestaw do wybielania zębów Coco Glam Teeth Whitening Kit

Co znajduje się w zestawie?

  • Trzy długopisy z żelem wybielającym, które mają być bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł.
  • Jedna silikonowa, wodoodporna nakładka z 16 jasnymi diodami LED, z zimnym niebieskim światłem. 
  • Trzy przejściówki, umożliwiające podłączenie nakładki do wszystkich rodzajów smartfona. 

Jak stosować zestaw do wybielania zębów Coco Glam?

Wybielanie nakładkowe z Coco Glam to naprawdę łatwe i można je wykonać wszędzie, dzięki dołączonym do zestawu przejściówkom - iOS, Android, USB-C, USB. Wystarczy podłączyć nakładkę LED do telefonu albo laptopa i rozpocząć proces wybielania. 

Nakładkę należy podłączyć do wybranego źródła zasilania i posmarować ją lub zęby dokładnie preparatem, który jest zamknięty w długopisie. Następnie wkładamy nakładkę do ust, zaciskamy na niej zęby oraz włączamy światła LED przyciskiem na kablu. Jedna sesja trwa zaledwie 16 minut i gwarantuje pierwsze efekty.

Po upływie tego czasu jamę ustną oraz nakładkę należy przepłukać wodą.

W zestawie znajdziecie również miarę skali wybielania. Możecie na niej zaznaczyć, jaki był wyjściowy kolor waszych zębów oraz porównać go z kolorem, który udało wam się osiągnąć po tygodniowej kuracji. Dokładnie - przez siedem dni należy stosować system wybielający Coco Glam, aby osiągnąć najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Efekty stosowania systemu wybielającego Coco Glam

Coco Glam reklamuje zestaw do wybielania zębów z nakładkami jako niezwykle skuteczny. Podobno można uzyskać efekt wybielenia aż o dziewięć tonów! Czy to jest prawda? Patrząc na zdjęcia przed i po na wielu profilach społecznościowych, widać te spektakularne efekty. Trudno nam jednak ocenić czy to na pewno jest dziewięć tonów. 

Coco Glam zaleca stosowanie białej diety w okresie trwania wybielania zębów oraz minimum dwa tygodniu po zakończeniu kuracji. Pamiętajcie że efekt końcowy zależy od wyjściowego koloru waszych zębów oraz przebarwień. Najważniejsze jest jednak to, aby przed jakąkolwiek decyzją o wybielaniu zębów, skonsultować się ze stomatologiem, który oceni czy możemy sobie na to pozwolić.

Wybielanie nakładkowe Coco Glam - cena

Coco Glam Teeth Whitening Kit kosztuje 199 zł. Cena jest dość wysoka, ale mnóstwo influencerek zdecydowało się na przetestowanie tego zestawu i ma przygotowane kody zniżkowe dla obserwatorów. Dzięki nim uda wam się zaoszczędzić nawet 20-25 zł na zamówieniu. Pamiętajcie, że kurację systemem z nakładkami Coco Glam Teeth Whitening Kit należy powtarzać co dwa miesiące. Jeżeli skończą wam się długopisy z zestawu, możecie je dokupić - jeden kosztuje 44,99 zł.

Naszym zdaniem naprawdę warto przetestować te nakładki LED. Wybielałyście kiedyś zęby? Dajcie nam znać na jaką formę wybielania zdecydowałyście się i opisze wasze wrażenia.

Zdjęcie główne: Instagram.com/cocoglampl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 20:19

Nasze propozycje