Poprzedni artykuł: Najmodniejsze odżywki do włosów i kosmetyki do twarzy teraz kupicie w... Następny artykuł: Wyciskanie pryszczy może być śmiertelnie niebezpieczne. Uważaj na 'tró...

Natalia Siwiec zdecydowała się na zaskakujący zabieg! Dzięki niemu będzie mogła zrezygnować z makijażu

Zabieg, któremu poddała się Natalia Siwiec pozwala nie tylko na ujednolicenie kolorytu skóry, ale też ukrycie plam bielaczych i trwałe wykonturowanie twarzy.

Natalia Siwiec może na około pół roku zapomnieć o podkładzie, korektorze i bronzerze. Modelka poddała się właśnie transparentnej pigmentacji skóry. Zabieg Secret Ideal Skin & Contour pozwala na wyrównanie kolorytu cery i ukrycie jej niedoskonałościprzebarwień, popękanych naczynek, cieni pod oczami lub plam bielaczych. Dodatkowo pobudza on krążenie krwi w skórze czyniąc ją bardziej napiętą, a zmarszczki mniej widocznymi.

Zobacz także: Zapomnij o mikrodermabrazji. Sprawdź, jak twoja cera będzie wyglądała po hydrabrazji! 

Na czym polega zabieg Secret Ideal Skin & Contour

W trakcie trwającego 90 minut zabiegu skóra – uprzednio znieczulona – jest nakłuwana, a następnie wprowadzany jest w nią pigment. Po uzyskaniu odpowiedniego krycia, można przejść do konturowania twarzy. W trakcie zabiegu Secret Ideal Skin & Contour można na przykład wizualnie zwęzić nos lub podkreślić kości policzkowe. Po zabiegu skóra przez dzień, dwa jest lekko podrażniona i zaczerwieniona. Efekt utrzymuje się przez około sześć miesięcy. Naskórek poddany pigmentacji stopniowo się złuszcza i skóra powoli traci barwnik

Secret Ideal Skin & Contour zaleca się wykonać w serii – cztery zabiegi co dwa tygodnie. Zabiegowi nie mogą się poddawać kobiety w ciąży lub karmiące piersią oraz osoby cierpiące na cukrzycę albo z aktywnymi stanami zapalnymi. Koszt wyrównania kolorytu skóry i konturowania twarzy to 890 zł.

Zobacz także: Trendy jesień-zima 2018/19: taki makijaż będziemy nosiły w tym sezonie. Nasza wersja kosztuje niecałe 80 zł!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 02:38

Nasze propozycje