Poprzedni artykuł: Chcesz przetestować kosmetyki za pół ceny? Kup... kalendarz adwentowy! Następny artykuł: Dzięki temu lekkiemu kosmetykowi nie musisz się martwić suchymi skórka...

Natalia Siwiec ma problemy z cerą? Pokazała... pryszcz!

Natalia Siwiec zaskoczyła nas dystansem do samej siebie i poczuciem humoru! W zabawnym filmiku na Stories modelka pokazała pryszcza i sposób, w jaki walczy z uciążliwą krostą.

Nawet cerze Natalii Siwiec zdarzają "gorsze dni"! Modelka opublikowała na Stories filmik, na którym widać ją z dziwną białą kropką na twarzy. Przez chwilę myśleliśmy, że Siwiec coś przykleiło się do buzi, albo że zaszwankował jeden z instagramowych filtrów... Ale modelka szybko rozwiała nasze wątpliwości:

Na pewno wszyscy zastanawiacie się, co mam na twarzy. To po prostu pryszcz! - mówi Natalia w opublikowanym na Stories wideo. - I położyłam sobie na nim takie coś, żeby szybko mi zniknął. No, dobra! Jak to się kiedyś mówiło: "Gwiżdż na pryszcz!"

Fot.: Instagram

Zobacz także: Natalia Siwiec zdecydowała się na zaskakujący zabieg! Dzięki niemu będzie mogła zrezygnować z makijażu

Natalia Siwiec z krostką na twarzy

Nas oczywiście, zainteresował specyfik, z pomocą którego Siwiec walczy z pryszczem. Nie podejrzewamy Natalii o smarowanie krostek pastą do zębów czy miksturą z sodą oczyszczoną. Co w takim razie modelka mogła nałożyć na buzię? Obstawiamy, że sięgnęła albo po pastę cynkową z kwasem salicylowym, albo po ajurwedyski krem Kailas. Możliwe też, że tak jak Kylie Jenner czy Bella Hadid, Siwiec jest fanką słynnego lotionu wysuszającego Mario Badescu z siarką, kwasem salicylowym i kalaminą. Jak zapewniają niektórzy fani tego od niedawna dostępnego w Perfumeriach Douglas kosmetyku, jest on w stanie poradzić sobie z pryszczem w ciągu jednej nocy.  

Zobacz także: Natalia Siwiec zdecydowała się na laser wewnątrz jamy ustnej. Tylko po co?

A wy jak myślicie - jakim kosmetykiem Natalia Siwiec posmarowała krostkę?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 07:21

Zobacz także

Nasze propozycje