Poprzedni artykuł: Wyselekcjonowane dermokosmetyki, kosmeceutyki oraz kolorówka – to wszy... Następny artykuł: Ten przeciwzmarszczkowy krem imituje maź, którą oblepione są dzieci za...

Natalia Siwiec zdecydowała się na laser wewnątrz jamy ustnej. Tylko po co?

Natalia Siwiec poddała się groźnie wyglądającemu zabiegowi. Odmładzający laser został wprowadzony do ust modelki...

Natalia Siwiec nie boi się urodowych eksperymentów. Jest gotowa wypróbować najróżniejsze metody poprawiające wygląd lub "przedłużające" młodość. Niedawno modelka poddała się wyrównującemu koloryt cery i konturującemu twarz zabiegowi transparentnej pigmentacji skóry, dzięki któremu mogła spokojnie zrezygnować z mocniej kryjących podkładów. Jeśli jednak wydaje wam się, że nakłuwanie cery i wprowadzanie w nią barwnika jest ekstremalne, to nie uwierzycie na jaki zabieg Siwiec zdecydowała się tym razem. Żeby odmłodzić sobie buzię, Natalia miała laser wprowadzony do jamy ustnej!

Fot.: Instagram 

Fot.: Instagram 

Zobacz także: Natalia Siwiec stworzyła własną linię kosmetyków. To będzie hit!

Na czym polega endolifting?

Laser Fotona powoduje zagęszczenie skóry zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz jamy ustnej. Endolifting ujędrnia skórę oraz spłyca zmarszczki i bruzdy (efekt przypomina podobno ten, który zapewniają wypełniacze). Terapia EndoLifting® 4D to cztery zabiegi odmładzające. Działaniu lasera poddawane są mięśnie w jamie ustnej, boczne mięśnie jarzmowe oraz górna i dolna część ust. Fale nieablacyjnego lasera frakcyjnego powodują delikatne, kontrolowane podgrzanie tkanek i powstanie w nich mikrouszkodzeń. W ten sposób pobudzane są naturalne procesy regeneracyjne – między innymi tworzenie nowych włókien kolagenowych, którym nasza skóra zawdzięcza sprężystość i elastyczność. Efektem endoliftingu jest większe napięcie policzków, wygładzenie bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek wokół ust oraz tak zwanych linii marionetki (zmarszczek sięgających od kącików ust do krawędzi żuchwy). Endolifting uruchamia w skórze produkcję nowych włókien kolagenowych, nie uszkadzając jej powierzchni.

Zobacz także: Natalia Siwiec przyznaje się do urodowego błędu: "Bardzo tego żałuję!"

Nas zabieg, któremu poddała się Natalia bardzo zainteresował. A wy zdecydowałybyście się na endolifting?

Zdjęcia: Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 05:49

Nasze propozycje