Poprzedni artykuł: Ten problem dotyczy ponad połowy Polek, ale mało która wie, jak sobie... Następny artykuł: Zadarte skórki szpecą twoje dłonie? Sprawdź, jak poradzić sobie z tym...

Chcesz zostać kosmetyczką? Sprawdź, jak to zrobić!

Pielęgnacja, , tagi: TEB Edukacja
Kwalifikacje zawodowe kosmetyczki obejmują wiele dziedzin, takich jak wizaż, stylizacja paznokci czy pielęgnacja skóry. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w branży beauty, nie czekaj aż los się do ciebie uśmiechnie – świadczenie profesjonalnych usług umożliwi ci nauka w szkole TEB Edukacja!

Branża beauty rozwija się coraz prężniej, a wiele profesjonalnych kosmetyczek zajmuje się kilkoma dziedzinami naraz. Jeżeli i ty chciałabyś dołączyć do tego grona, weź sprawy w swoje ręce i rozpocznij naukę w szkole policealnej TEB Edukacja.

TEB Edukacja – co oferuje szkoła?

W szkole TEB Edukacja możesz wybierać spośród kilku kierunków, a należą do nich: Wizaż i stylizacja, Stylizacja paznokci z certyfikatem Semilac, Technik usług kosmetycznych z dermokonsultacją czy Kosmetyka estetyczna. Instytucja oferuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne (a także dodatkowe kursy i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów), dzięki którym zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. Po ukończeniu wybranego kierunku otrzymasz również certyfikat i referencje potwierdzające twoje kwalifikacje.

Niewątpliwą zaletą placówki jest fakt, że w czasie ćwiczeń studenci mają dostęp do nowoczesnego sprzętu, wysokiej jakości materiałów dydaktycznych i szerokiej gamy kursów e-learningowych. Wyróżniają ją do tego elastyczne godziny zajęć, nauka w niewielkich grupach i przyjazna atmosfera.

Przemyślane programy nauczania pomogą ci znaleźć zatrudnienie w gabinetach kosmetologicznych, ośrodkach SPA, a także w firmach kosmetycznych – w zawodzie przedstawiciela handlowego czy szkoleniowca. Będziesz też mogła spróbować swoich sił jako freelancer i pracować na planie, podczas produkcji reklam, filmów, czy w telewizji lub teatrze.

Brzmi zachęcająco? Mamy dla ciebie coś jeszcze! Na hasło „wizaż.pl” otrzymasz 100 zł zniżki na naukę na kierunku Stylizacja paznokci z certyfikatem SEMILAC do wykorzystania w TEB Edukacja. Z kolei wybierając kierunek Technik usług kosmetycznych z dermokonsultacją, w twoje ręce trafi zestaw kosmetyków marki Farmona o wartości 210 złotych.

materiał powstał z udziałem TEB Edukacja

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje