Poprzedni artykuł: Walczy z trądzikiem i suchą skórą - poznaj właściwości mydła marsylski... Następny artykuł: Test redakcji: Zabieg ONDA redukujący cellulit. Dzięki niemu jeszcze...

Dzięki temu zabiegowi możesz powiększyć sobie usta bez zastrzyków, implantów czy wycinania skóry!

Z pomocą fal radiowych można też bez ryzyka i większego bólu powiększyć sobie usta. Sprawdź, jak to działa!

Efekt po powiększeniu ust falą radiową jest subtelny i dość trwały. Usta są większe, chociaż nie przelewa się ani krwi, ani... kwasu hialuronowego. W Hollywood modelowanie warg falami radiowymi jest coraz popularniejsze, ale w Polsce to zabieg wciąż nowy i oferowany przez niewielu specjalistów. A szkoda! Bo usta powiększone tym podobno bezbolesnym sposobem wyglądają naprawdę świetnie i bardzo naturalnie. Nie ma ryzyka, że będziesz wyglądała jak glonojad! ;-)

Zobacz także: Tak się może skończyć powiększanie ust! Zastrzyki z wypełniaczami zamiast dodawać urody, oszpecają

Na czym polega powiększanie ust falami radiowymi?

Nadal najpopularniejszym sposobem powiększania warg jest wstrzyknięcie w nie wypełniacza - kolagenu lub kwasu hialuronowego. Jednak zabieg ten nie tylko wymaga regularnego powtarzania, ale nie jest też wolny od ryzyka powikłań, a powiększone w ten sposób usta często wyglądają nienaturalną. Inne metody - wszczepienie implantów lub wycięcie fragmentu skóry nad górną wargą - zapewniają trwały efekt, ale wymagają interwencji chirurgicznej. Tymczasem powiększanie ust falami radiowymi jest bezkrwawe, w zasadzie bezbolesne i zapewnia naturalny efekt.

Fale radiowe (RF) to jedna z najbardziej skutecznych, nieinwazyjnych metod odmładzania i ujędrniania skóry. Podczas zabiegu, skóra jest naświetlana wiązką fal radiowych, które - docierając do jej wnętrza - zamieniają się w ciepło. Na poziomie skóry właściwej dochodzi do podgrzania tkanek, czego efektem jest skrócenie, obkurczenie oraz napięcie i odnowienie włókien kolagenowych. Ogrzane fibroblasty (komórki tkanki skóry właściwej) stają się bardziej aktywne, produkując większe ilości kolagenu - białka, od którego zależy elastyczność i sprężystość skóry.

Efektem działania na skórę falami radiowymi jest więc jej większa jędrność i elastyczności oraz zagęszczenie. Wygładzone zostają istniejące zmarszczki i opóźnione powstawanie nowych. Gdy falami radiowymi podziała się na usta, skóra na nich wygładza się i napina, dzięki czemu wargi sprawiają wrażenie bardziej jędrnych i większych. Taki efekt utrzymuje się około 6 miesięcy.

Koszt jednego zabiegu powiększania ust falami radiowymi to koszt od 150 do 200 zł. Żeby uzyskać naprawdę widoczny efekt powinno się wykonać sześć zabiegów.

Wypróbujecie?

Zobacz także: Ten sposób powiększania ust to świetna alternatywa dla wypełniaczy. Sprawdź, jak działają nici PDO!

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 17:28

Nasze propozycje