Poprzedni artykuł: Krystyna Czubówna poddała się zabiegowi medycyny estetycznej! Następny artykuł: Najlepszy zmywacz do hybryd znajdziecie... w Biedronce. Deklasuje droż...

Kultowy kosmetyk na rozstępy w zupełnie nowej postaci. Żel Bio-Oil to ratunek dla suchej cery!

Producent słynnego olejku przeciw rozstępom stworzył nowy produkt. Żel Bio-Oil to ratunek dla przesuszonej skóry. Tej zimy będziesz go bardzo potrzebować!

O słynnym olejku Bio-Oil słyszał chyba każdy. Po ten zmniejszający widoczność rozstępów i blizn kosmetyk od 30 lat sięgają kobiety na całym świecie. Niedawno, produkująca olejek firma wprowadziła na rynek nowy produkt – silnie nawilżający i łagodzący podrażnienia olejek w postaci żelu. I teraz, za 24,99 zł, można kupić ten przełomowy kosmetyk w Polsce! 

Zobacz także: Jedząc te produkty, nawilżysz skórę od środka!

Żel Bio-Oil – skład i działanie

Dobrze nam znany olejek Bio-Oli zdobył popularność dzięki swojemu stosunkowo prostemu składowi i potwierdzonej przez wiele zadowolonych klientek skuteczności. Ten bogaty w naturalne oleje (między innymi nagietkowy, lawendowy i rumiankowy) i zawierający doskonale wpływające na stan skóry witaminy A i E kosmetyk zmniejsza widoczność rozstępów i blizn, zabezpiecza skórę przed utratą wody i czyni ją bardziej elastyczną. A jak działa żel Bio-Oil?

Nowy kosmetyk Bio-Oil to różowa galaretka, która po nałożeniu na skórę zamienia się w ekspresowo wchłaniający się olejek. Dzięki zawartości mocznika, kwasu mlekowego i gliceryny żel-olejek świetnie nawilża skórę. Za to wchodzące w skład tego kosmetyku olej mineralny, lanolina i masło shea tworzą na skórze warstwę okluzyjną, czyniąc ją gładką i miękką oraz zapobiegając utracie przez nią wody. Żel Bio-Oil zawiera także działający przeciwzapalnie i przyspieszający regenerację skóry niacynamid.

Zobacz także: skóra zyska piękny blask, a zmarszczki i krostki staną się mniej widoczne!

Skóra posmarowana olejkiem w żelu Bio-Oil jest dobrze nawilżona, gładka i miękka. Kosmetyk ten jest też podobno zaskakująco wydajny. 

Macie ochotę przetestować żel Bio-Oil?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:17

Zobacz także

Nasze propozycje