Poprzedni artykuł: Weź udział w konkursie marki Solo Soprani i znajdź zapach, który oddaj... Następny artykuł: Czytasz etykiety na opakowaniach kosmetyków? Ona zapomniała, użyła ole...

Zobacz nowości Braun do pielęgnacji ciała i twarzy

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, Braun, oczyszczanie twarzy
Efekt gładkiej skóry przez 4 tygodnie! Ale nie tylko... Wystarczy odpowiednie urządzenie i domowe spa rozpieści twoją skórę. Jak?

Braun FaceSpa

To pierwsze na świecie urządzenie 3w1 do depilacji, oczyszczania i witalizacji skóry twarzy pozwalające kobietom na pełną kontrolę zabiegów pielęgnacyjnych. Głowica depilująca usuwa wszystkie włoski razem z cebulkami, gwarantując efekt gładkiej skóry nawet przez 4 tygodnie. Szybka zmiana głowicy sprawia, że urządzenie staje się  szczoteczką do oczyszczania twarzy.
W zestawie znajdziemy także nową nasadkę witalizującą zaprojektowaną w celu odżywienia skóry za pomocą masażu. Już po 3 zabiegach skóra wygląda młodziej. Szczoteczka Braun FaceSpa jest w 100% wodoodporna.
Cena sugerowana: 379 złotych

Braun Silk-épil 9 SkinSpa

To najnowocześniejszy system do domowej pielęgnacji ciała i twarzy od Braun. Zgodnie z filozofią spa „oczyszczanie i odnowa”, wodoodporne urządzenie łączy w sobie depilację, oczyszczanie i intensywny masaż. Depilator delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Do urządzenia Braun Silk-épil 9 SkinSpa zostały dołączone dwie szczotki do ciała – szczotka w kolorze niebieskim do głębokiego peelingu, która eliminuje problem wrastających włosków i szczotka do delikatnego peelingu w kolorze fiołkowym, wyraźnie poprawiająca stan skóry. W zestawie znajdziemy nową nakładkę witalizującą do głębokiego masażu ciała, która intensywnie masuje, stymuluje krążenie krwi i poprawia wygląd skóry. 

Cena sugerowana: 799 złotych


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje