Poprzedni artykuł: Zobacz, jak Wizażanki oceniły produkty z nowej linii Play It WILD mark... Następny artykuł: Doskonałe nawilżenie i elastyczność skóry dzięki kompleksowi trzech mi...

Premiera: Zapach miasta od Mary Kay

Pielęgnacja, , tagi: Mary Kay, perfumy
Perfumy inspirowane wysublimowaną architekturą światowych metropolii z nutą egzotycznych kwiatów… poznaj najnowszy zapach Mary Kay dla Niej i dla Niego!
mary kay

Od lewej: Anna Kłosowicz, Monica Haverkamp - Menedżer Komunikacji Marketingowej na Europę, Ewa Kudlińska – Dyrektor Generalny Mary Kay, Aleksandra Sokołowska

W wielkich miastach istnieje tak wiele rzeczy do zobaczenia, tyle zapachów do wyczucia… Nad dachami Warszawy, na ostatnim piętrze budynku Vitkac, firma Mary Kay zaprezentowała swój najnowszy miejski zapach Cityscape™.

Zgiełk zatłoczonych ulic, głośne śmiechy w kawiarniach, zapach wielkiego miasta. Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz na budynki, których krawędzie przecinają widnokrąg. Zapachy Cityscape™ dla Niej i dla Niego oddają istotę naszych relacji, połączonych w niezwykły architektoniczny labirynt, nazywany życiem. Ukazują piękno i styl niewymuszonej elegancji.

mary kay

Wysublimowany zapach wody perfumowanej Cityscape™ został stworzony przez kreatora perfum, Rodrigo Flores-Roux: „Podczas tworzenia wody perfumowanej Cityscape™ byłem zainspirowany wyrazistym pięknem rzadko spotykanej Śnieżnej Orchidei, rosnącej w lasach deszczowych Amazonii. Dla mnie ten kwiat jest najpiękniejszym symbolem wyrafinowania pełnego tajemnicy, gdyż jego piękno można podziwiać jedynie w określonym momencie w nocy”.

W nutach głowy tego zapachu odnajdziemy aromat bergamotki, różowego pieprzu, czerwonej porzeczki, przepleciony z akordami liści moreli i fiołka, cudownie przemieszanych z nutami kwiatu pomarańczy, peonii, drzewa sandałowego, mirabelki, ziaren wanilii i bursztynu. Cudowna mieszanka pełnego elegancji zapachu.

mary kay

Koncepcję wody kolońskiej Cityscape™ stworzył duet Lindy Song i Oliviera Gillotin: „Zainspirowaliśmy się mężczyzną – podróżnikiem, odwiedzającym zakamarki świata, kolekcjonującym niezapomniane wspomnienia. Ze względu na swą nienasyconą ciekawość, zobaczył i poznał bardzo wiele. To właśnie dla mężczyzny, który spotkał się już z tak wieloma zapachami świata na swojej drodze, zaprojektowaliśmy tę wodę kolońską.

W nutach głowy odnajdziemy włoską bergamotkę, francuską lawendę i pieprz, w mistrzowski sposób przepleciony z nutami egipskiego olejku geraniowego, aromatem kwiatu pomarańczy i dębowym zapachem dojrzałej whisky. Wyczujemy także akordy drzewa cedrowego, oleju paczuli, drzewa sandałowego, rośliny wetiwerii, bursztynu i czystka śródziemnomorskiego. Oto zapach idealnego mężczyzny.

Nowe Zapachy Cityscape dla niej i dla niego

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje