Poprzedni artykuł: Nawilża, matuje i... wydłuża trwałość podkładu! Co to za cudo? Następny artykuł: Kultowe perfumy przecenione nawet o 70 procent! Uwaga! Szybko znikają...

Te plastry wyciągają wągry jak odkurzacz:) Który jest najskuteczniejszy?

Czy plastry oczyszczające nos są skuteczne? Wybrałyśmy pięć najlepiej działających!

Usuwają wągry za jednym pociągnięciem i pozostawiają skórę gładką oraz oczyszczoną. Coraz więcej marek decyduje się na wprowadzenie plasterków oczyszczających nos do asortymentu. Dostępne są standardowe plastry, ale również te z aktywnym węglem czy olejkiem herbacianym

Zadaniem takich plastrów jest oczywiście dokładne oczyszczenie nosa z wągrów, które zalegają w porach. Ze względu na błędy popełniane podczas pierwszych aplikacji, rzadko jednak udaje się pozbyć wszystkich zanieczyszczeń. Często zbieramy wyłącznie wierzchnią warstwę, a reszta nadal pozostaje w skórze. Mimo to należy pamiętać, że tego typu produkty można stosować raz na tydzień. Dlaczego? Ponieważ zbyt częste korzystanie z mechanicznego oczyszczania twarzy może doprowadzić do uszkodzeń naskórka, które nie goją się najlepiej. 

Jak stosować plastry na nos?

Zdjęcie: istockphoto.com

Jak stosować plasterki? Najpierw należy dokładnie oczyścić cerę - niektóre osoby wykonują również peeling. Następnie wystarczy zwilżyć nos wodą i równomiernie nakleić na niego plaster, dociskając jednocześnie do skóry. Dzięki temu nie powstaną pęcherzyki powietrza. Jeżeli w jakimś miejscu plaster źle się przykleił, wystarczy go delikatnie zmoczyć i przykleić ponownie.

Zobacz także: Ten trik sprawi, że zapomnisz o krępujących wypryskach! 

Po około 15 minutach, kiedy plaster wyschnie, przykleja się tak mocno do nosa, że czasami trudno go zdjąć. Czasem kończy się nawet łzami... Ale wtedy mamy pewność, że wszystko dobrze zrobiłyśmy. Nie powinna to być jednak jedyna metoda usuwania tego typu zacznieczyszczeń. Po zastosowaniu plastrów na wągry, warto użyć łagodnego żelu do oczyszczania skóry, a po chwili również toniku. W innym przypadku w otwartych porach znowu pojawią się wągry.

W naszej galerii możesz zobaczyć jedne z najlepiej ocenianych w naszym KWC plastrów oczyszczających. Jest wśród nich twój ulubieniec? :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:02

Zobacz także

Nasze propozycje