Poprzedni artykuł: Mam włoski na sutkach. Czy to normalne? Pytamy lekarza Następny artykuł: Dzięki temu składnikowi znikają i zmarszczki, i pryszcze! Szukaj w kos...

Natalia Siwiec ma piękne rzesy i brwi dzięki tej odżywce z Niemiec. Teraz kupisz ją w Polsce

Marzysz o pięknych rzęsach i brwiach? Natalia Siwiec przekonuje, że możesz je mieć dzięki tej odżywce.

Natalia Siwiec makijażem zawsze mocno podkreśla oczy i wie, jaką ważną role w ich wyeksponowaniu odgrywają rzęsy. A ich Natalii akurat nie brakuje? I wiemy, dlaczego! W opublikowanym na Instagramie flimiku modelka ujawniła, czemu zawdzięcza swoje gęste jak firany rzęsy. Okazuje się, że Siwiec od lat jest wierna tej samej odżywce - Wimpern Wunder marki Schrofner.

Od kilku lat przywoziłam sobie taką odżywkę z Niemiec, a teraz ona jest również dostępna w Polsce - zdradziła Natalia. - A czym się ona różni od innych odżywek? Nie podrażnia oczu, oczywiście działa - zobaczcie na moje rzęsy, są mega długie. używam tego też do brwi, żeby rosły sobie długie i gęste.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Natalia Siwiec zdecydowała się na zaskakujący zabieg! Dzięki niemu będzie mogła zrezygnować z makijażu

Jak działa odżywka do rzęs Natalii Siwiec?

Dzięki wchodzącym w skład odżywki Wimpern Wunder glicerynie i kwasowi hialuronowemu, pielęgnowane nią rzęsy są dobrze nawilżone. Ponadto w produkcie marki Schrofner znajdziemy przyspieszającą ich odnowę oraz chroniącą przed podrażnieniami witaminę E. A to, że rzęsy i brwi Natalii Siwiec rosną szybciej jest efektem działania Myristoyl Pentapeptide-17 - przyspieszającego wzrost polipeptydu.

Zobacz także: Wygraj jeden z 5 zestawów urządzeń do twarzy i ciała od marki Braun!

Macie ochotę przetestować polecany przez Natalię Siwiec kosmetyk?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 01:43

Zobacz także

Nasze propozycje