Oto 5 super skutecznych składników na cellulit!

Poprzedni artykuł: 10 kremów przeciwzmarszczkowych 40+, które kosztują mniej niż 30zł! Następny artykuł: 5 zabiegów odświeżających i rozświetlających do twarzy wiosną!
Borykasz z cellulitem? W takim razie wiesz jak ciężko się go pozbyć! Oto 5 składników antycellulitowych, które są naprawdę skuteczne! Stosuj kosmetyki, które je zawierają, a szybko zauważysz efekty!

Wszystkie wiemy, że walka z cellulitem jest długotrwała i wymaga od nas dużej cierpliwości. Jeśli chcesz szybkich efektów wybieraj kosmetyków antycellulitowe, które zawierają m.in. kofeinę i guaranę. Z naszego filmu dowiesz się jakie jeszcze składniki szybko niwelują cellulit!

Co zrobić, żeby wspomóc walkę z cellulitem? Nasze użytkowniczki kochają peeling kawowy!

Ja też robię takie peelingi kawowe! Efekty widziałam natychmiast po zabiegu - gładziutka skóra, dobrze nawilżona, milutka, fajna. Dużo cwiczylam, peelingi kawowe i jakiś serum antycellulitowe i w ogóle nie miałam cellulitu! :)

radzi użytkowniczka aza3994

Zobacz także 5 najlepszych kosmetyków na cellulit według naszych użytkowniczek, 9 najnowszych kremów antycellulitowych, naturalne olejki na cellulit, które zrobisz sama w domu oraz jak sprawdzić jaki stopień cellulitu masz

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 15:46

Nasze propozycje