Poprzedni artykuł: 11 kosmetyków do demakijażu skóry wrażliwej Następny artykuł: Morska esencja młodości Prodige Des Oceans Thalgo

Patyczki higieniczne Tami MyCare w folkowym opakowaniu

Patyczki higieniczne Tami MyCare to połączenie modnego designu, ekologii i funkcjonalności. Powstały z myślą o wszystkich, którzy dbają o środowisko naturalne, podążają za trendami i zwracają uwagę na estetykę swojego otoczenia.

Patyczki higieniczne Tami MyCare

Patyczki higieniczne Tami MyCare, jak wszystkie produkty EcoWipes, zostały stworzone zgodnie z filozofią firmy, która skupia się na nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i doskonaleniu produktów, aby jeszcze lepiej spełniały swoje zadania. Wykonane z  materiałów podlegających recyklingowi patyczki znajdują się w estetycznym opakowaniu kartonikowym z opatentowanym zamknięciem tzw. Center Press. To autorskie rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie wyciąganie patyczków z opakowania, a także chroni je przed rozsypaniem. EcoWipes stawia na przyjazne środowisku rozwiązania, dlatego kartonowe opakowanie patyczków jest całkowicie biodegradowalne.

Stylowe opakowanie patyczków higienicznych z elementami folkowymi to limitowana wersja Tami MyCare, która dostępna jest wyłącznie w sieci drogerii Hebe. 

Patyczki higieniczne Tami MyCare - cena: 2,99zł / 300szt.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 07:26

Nasze propozycje