Poprzedni artykuł: Koniec z cieniami pod oczami! Trik za mniej niż złotówkę działa cuda Następny artykuł: Prawie 8 tysięcy kobiet czeka w kolejce na... krem z sieciówki! Dlacze...

Peeling - podstawa twojej pielęgnacji

Pielęgnacja, , tagi: peeling, pielęgnacja skóry, Bio Clinical Peel, Elixir by nature, Elixir by nature
Czy wiesz, że Twój organizm codziennie produkuje miliony nowych komórek? Robiąc peeling, złuszczając skórę, robisz miejsce nowym komórkom i złuszczasz te, które są już martwe i powodują, że twoja skóra jest szara i wydaje się bez życia. Peeling jest zatem najważniejszym etapem pielęgnacji i tym, od czego powinnaś zacząć. Potrzebujesz go, aby Twoja skóra odrodziła się na nowo!

Zastosowanie peelingów z kwasami owocowymi o wyższych stężeniach nie tylko złuszczy martwy naskórek, ale także sprawi, że na poziome skóry właściwej, czyli tej, która jest głębiej
i do której trudniej dotrzeć, rozpocznie się dla Twojej cery proces prawdziwej odnowy. Dzięki odpowiedniemu peelingowi, najlepiej bogatemu w kwasy owocowe, w skórze właściwej aktywują się fibroblasty, zwiększając tym samym naturalną produkcję Twojego własnego kolagenu i elastyny, czyli poprawia się jędrność cery, struktura, koloryt, znikają pozimowe zmarszczki, zmniejsza się rozmiar porów, stany zapalne i wypryski, cera nabiera zdrowego, świeżego wyglądu.

Polska marka kosmetyków naturalnych Elixir by nature stworzyła kwasowy peeling pudrowy, który nazwa się Bio Clinical Peel i zawiera delikatne kwasy owocowe: azelainowy, migdałowy i cytrynowy, w delikatnych stężeniach, jednak na tyle silnych, by odwrócić negatywne procesy w skórze. Jego działanie dodatkowo wzmocnione jest mieszanką aktywnych witamin. 

Bio Clinical Peel to prawdziwe cudo dla fanów skutecznej i zdrowej kosmetyki, a także dla zbieganych, bo zajmuje tylko 5 minut. W opakowaniu jest 12 saszetek, peeling stosuje się raz w tygodniu. Efekt jest niesamowity, bo starannie dobrane stężenia powodują rozjaśnienie cery, rozświetlenie, poprawę jej kolorytu, poprawę jędrności i wygładzenie płytkich zmarszczek. Efekty widoczne są już po pierwszej saszetce, zmiany skórne typu wypryski i trądzik po 4 saszetkach bledną, a po 8 praktycznie znikają. Bio Clinical Peel jest także bardzo polecany dla osób, które walczą z przebarwieniami. To pierwszy tak innowacyjny peeling na rynku, a najlepszą jego rekomendacją jest to, że jest używany w gabinetach kosmetycznych od dawna, a do obiegu detalicznego trafił dopiero całkiem niedawno.

Jeśli chcesz przeżyć we własnej łazience odnowę, jak w najlepszym gabinecie kosmetycznym i skutecznie zregenerować swoją cerę, Bio Clinical Peel jest dla Ciebie! Produkt jest bezpieczny dla każdego rodzaju cery, nawet dla tych najbardziej wrażliwych. Stężenia zawartych w nim kwasów owocowych są delikatne i dzięki temu bez obaw możesz go stosować przez cały rok do późnej wiosny, a nawet w pochmurne dni lata.

Bio Clinical Peel znajdziesz tutaj.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje