Poprzedni artykuł: 6 błędów, które najczęściej popełniamy goląc nogi! Sprawdź, czy ich ni... Następny artykuł: Ten zapach utrzymuje się na skórze kilka godzin, a na ubraniach... kil...

Poznaj kosmetyki, które aktywują wydzielanie... hormonu szczęścia!

Pielęgnacja, , tagi: krem do twarzy, Perfecta
Wyobrażacie sobie kosmetyki, które nie tylko poprawiają stan naszej skóry, a na dodatek powodują, że w naszym organizmie wytwarza się więcej hormonu szczęścia? To brzmi jak spełnienie

PERFECTA ENDORFINIUM AROMA to nowatorska linia anti-aging oparta na wyjątkowym kompleksie GABA-β-endorfin, który jednocześnie hamuje wydzielanie w skórze hormonu stresu – kortyzolu oraz aktywuje wydzielanie endorfiny – hormonu szczęścia.

Linia łączy elementy aromaterapii, dzięki czemu działa odprężająco i koi zmysły. Skutecznie niweluje oznaki stresu, zmęczenia i negatywne skutki ekspresji mimicznej twarzy. Przywraca skórze zrelaksowany, widocznie młodszy i promienny wygląd.

Perfecta Endorfinum Aroma

W linii znajdziemy takie kosmetyki, jak: primer na dzień, kremy na dzień i noc dla kobiet od 30. do 70. roku życia, relaxer zmarszczek na noc, kremy pod oczy, maseczka w saszetce, a także produkty do zadań specjalnych – serum na dzień i booster na noc.

Kosmetyki PERFECTA ENDORFINIUM AROMA dostępne są tylko w drogeriach Rossmann. Ceny: od 23,99 zł do 31,99 zł, maseczka w saszetce – 2,99 zł. 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:31

Zobacz także

Nasze propozycje