Poprzedni artykuł: Stworzono maskę w płachcie dla nóg! Jak wygląda? Następny artykuł: Polki zakochały się w tych kosmetykach! Wyprzedają się na pniu

Philips OneBlade teraz również do twarzy i ciała!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, golarka philips
Maszynka Philips OneBlade przycina, nadaje kształt i goli zarost każdej długości. Nowy model OneBlade Face + Body zawiera dodatkiowe ostrze oraz nasadki dedykowane do ciała. Zapomnij o korzystaniu z wielu urządzeń – od teraz wystarczy OneBlade.

Philips OneBlade to rewolucyjna maszynka hybrydowa 3w1, za pomocą której można szybko i wygodnie przycinać, nadawać kształt i golić zarost o każdej długości. OneBlade posiada nasadki, dzięki którym osiągniesz efekt kilkudniowego zarostu lub przytniesz dłuższą brodę. Dwustronne ostrze o niewielkich rozmiarach umożliwia również stworzenie idealnych krawędzi i perfekcyjnych linii. Możesz golić w każdym kierunku, aby zyskać doskonałą widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Golenie jest szybkie, łatwe i komfortowe nawet na wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać idealny styl w kilka sekund. OneBlade nie goli tak krótko, jak tradycyjne ostrza, aby nie podrażniać skóry, ale ogólny efekt to wciąż gładka skóra! Co więcej, w porównaniu do maszynek jednorazowych nie zapycha się, nie podrażnia i jednym ruchem ścina nawet kilkudniowy zarost. Dodatkowo możesz używać maszynki OneBlade na sucho – bez pianki czy żelu oraz na mokro. Teraz dostępne są nowe modele OneBlade Face+Body, by jeszcze bardziej spełnić potrzeby współczesnych mężczyzn.

Philips OneBlade

 

Model QP6620/20 posiada w zestawie:

  • 1 ostrze do twarzy,
  • 1 ostrze do ciała, nasadkę do twarzy z 14 długościami (0,4–10 mm),
  • nasadkę grzebieniową do ciała oraz
  • nakładaną nasadkę ochronną.

Jeśli chcesz przyciąć włosy na ciele, załóż nasadkę grzebieniową do ciała, która przycina na długość 3 mm. Dzięki niej łatwo przytniesz włosy w dowolnym kierunku. Aby ogolić miejsca wrażliwe jak pachy czy okolice intymne, załóż nasadkę ochronną, która dodatkowo zabezpiecza przed podrażnieniami. Od teraz wystarczy Ci jedno urządzenie do całego ciała!

Korzystanie z OneBlade jest bardzo wygodne. Maszynki można używać na mokro i na sucho. Urządzenie jest wodoodporne, więc do golenia można nałożyć piankę lub używać go pod prysznicem. Ponadto ostrza OneBlade zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Aby zachować ich optymalną wydajność, należy wymieniać je co 4 miesiące.

Osoby, które mają już swoją maszynkę OneBlade, mogą dokupić Zestaw Body z końcówkami do ciała: QP610/50 (dwie końcówki do ciała oraz jedno ostrze w zestawie) lub QP620/50 (dwie końcówki do ciała oraz dwa ostrza w zestawie), który umożliwi stosowanie ich produktu na całym ciele.

Philips OneBlade

 

Rekomendowane ceny OneBlade Face+Body:

QP6620/20 - 449,00 pln

QP2620/20 - 209,00 pln

 

Rekomendowane ceny Zestawów Body:

QP610/50 – 79,00 pln

QP620/50 – 129,00 pln

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 04:14

Nasze propozycje