Poprzedni artykuł: Beauty bar, w którym wyleczysz trądzik i zaskórniki - czeka nas rewolu... Następny artykuł: Pozbyła się trądziku w... miesiąc! Zdradziła, jakich kosmetyków używa

Jak oczyścić skórę z zanieczyszczeń smogowych?

Zanieczyszczenia smogowe powodują, że skóra wygląda na zmęczoną, jest matowa, pozbawiona elastyczności i starzeje się szybciej. VisaPure Advanced Anti-Pollution z 3 nasadkami to idealne rozwiązanie do pielęgnacji skóry narażonej na skutki życia w mieście.

Obecny w dużych miastach smog ma wpływ zarówno na jakość powietrza, jak i na stan skóry, która przez cały dzień wychwytuje znajdujące się w otoczeniu zanieczyszczenia. Szkodliwe cząsteczki nie tylko powodują, że cera staje się zmęczona, pozbawiona blasku i sprężystości, ale ich nagromadzenie może prowadzić także do poważniejszych problemów, takich jak degeneracja włókien kolagenowych, przedwczesne starzenie, powstawanie zmian pigmentacyjnych i zmarszczek. Swoje piętno na skórze odciska również nieodłącznie związany z życiem w dużym mieście stres.

Sposobem, dzięki któremu ochronimy skórę twarzy przed przyspieszającym proces starzenia wpływem zanieczyszczeń jest odpowiednie oczyszczanie. Cząsteczki zanieczyszczeń mogą być nawet do 50 razy mniejsze od średnicy porów, co oznacza, że ręczne mycie skóry jest nieskuteczne. - Płaska powierzchnia palców nie jest w stanie dotrzeć do wnętrza porów, dlatego do dokładnego usunięcia szkodliwych zanieczyszczeń i przeciwdziałania ich niekorzystnym skutkom, takim jak przedwczesne starzenie się, niezbędne jest stosowanie specjalistycznych narzędzi - mówi Natallia Uzunbajakava, starszy ekspert ds. naukowych i kierownik projektu w Philips.

Mając na uwadze potrzeby współczesnych kobiet, Philips wprowadza nowe urządzenie do pielęgnacji skóry, Philips VisaPure Advanced Anti-Pollution BSC431/05, przeznaczone do pielęgnacji i skutecznego eliminowania negatywnych efektów życia w mieście. VisaPure Advanced Anti-Pollution posiada trzy nasadki, w tym nasadkę do skutecznego oczyszczana skóry z zanieczyszczeń smogowych

Oczyszczanie - gąbka nasączona węglem

Nowa nasadka do oczyszczania skóry to połączenie naturalnej gąbki z węgla pochodzącego z bambusa oraz jedwabiście gładkiego włosia, które wyciąga i usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Węgiel ma doskonałe właściwości pochłaniające i oczyszczające, dlatego wykonana z drewna bambusowego gąbeczka z węglem drzewnym działa jak magnes, przyciągając i wchłaniając brud i sebum, które blokują pory skóry. Szczoteczka jest równie delikatna dla skóry jak dłonie, ale zapewnia 11 razy wyższą skuteczność oczyszczania, pozwalając cieszyć się świeżą i pełną blasku cerą pomimo intensywnego, wielkomiejskiego trybu życia.

Dodatkowe końcówki

Urządzenie Philips VisaPure Advanced Anti-Pollution posiada również końcówkę do masażu rewitalizującego, która umożliwia wykonanie stymulującego i relaksującego masażu, pozwalającego uzyskać bardziej promienny wygląd cery. Opracowana we współpracy z ekspertami w dziedzinie masażu japońskiego końcówka poprawia krążenie krwi oraz poprawia jędrność i sprężystość skóry.

Z kolei końcówka do odświeżania skóry daje natychmiast efekt świeżej, bardziej wypoczętej skóry. Chłodna, ceramiczna powierzchnia końcówki błyskawicznie chłodzi zmęczoną skórę, a delikatne drgania naśladują ruchy wykonywane podczas profesjonalnego masażu na zakończenie zabiegów w salonach kosmetycznych, umożliwiając samodzielną, kompleksową pielęgnację skóry w domu.

Urządzenie VisaPure Advanced Anti-Pollution jest wodoodporne i można korzystać z niego nawet pod prysznicem, oczyszczając twarz, szyję, klatkę piersiową i kark. Później warto zastosować ulubione kosmetyki pielęgnacyjne, które po zabiegu z VisaPure jeszcze lepiej się wchłoną.

Urządzenie będzie jest dostępne w perfumeriach Douglas oraz w internetowym sklepie marki Philips. 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje