Pierwsza depilacja depilatorem? Wiemy, jaki model wybrać!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, Braun, Braun
Poprzedni artykuł: Genialnie prosty trik na golenie nóg jesienią! Dzięki niemu zapomnisz... Następny artykuł: Warto, żeby twoje kosmetyki miały w składzie tę... witaminę. Leczy trą...
Żeby już na stracie nie zniechęcić do depilacji, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Czym w takim razie wyróżnia się depilator dla początkujących? My już wiemy!

Wokół depilatorów krąży wiele krzywdzących mitów, a jest to naprawdę świetne urządzenie, które pozwala cieszyć się gładką skórą przez wiele tygodni! Jeśli raz spróbujesz i zobaczysz na ile dni masz ten problem z głowy to możesz być pewna, że już nigdy nie wrócisz do zwykłej maszynki. Najważniejsze jest to, by się przełamać i wypróbować na własnej skórze! 

Przy pierwszej depilacji bardzo ważne jest by wybrać taki depilator, który będzie dostosowany do naszej wrażliwej skóry. 

Jakie funkcje powinien posiadać, by pierwszy kontakt nie zniechęcił nas do zabiegów?

Przede wszystkim powinien działać na sucho i na mokro, ponieważ to właśnie ciepła woda sprawia, że nasze ciało świetnie oswaja się z depilacją już od pierwszego momentu. Dodatkowo poprawia krążenie i zmniejsza wrażliwość skóry, redukując poczucie dyskomfortu. Pierwszy depilator powinien także posiadać rolki do masażu, które delikatnie stymulują skórę i zmniejszają ryzyko wystąpienia podrażnień. Idealnym dodatkiem jest możliwość założenia specjalnej nakładki dla początkujących. Idealnym rozwiązaniem będzie Braun Silk-épil 5 SensoSmart! Jakie pozostałe funkcje uczynią depilację prostszą i komfortową? Co tak naprawdę wnosi zastosowanie specjalnej nakładki?

Obejrzyj nasze wideo, a wszystko stanie się jasne!

 

materiał powstał z udziałem marki Braun

zdjęcie główne: iStock

ZOBACZ DEPILATORY OD BRAUN, KTÓRE POKOCHAŁY WIZAŻANKI:


Zobacz także

Nasze propozycje