Poprzedni artykuł: Efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Te odżywki potrafią zdziałać cud... Następny artykuł: Masz spierzchnięte usta? Natychmiast wyrzuć te kosmetyki!

Piotr Stramowski zgolił brodę! W jakiej wersji go wolicie? DUŻO ZDJĘĆ

Przez lata gładko ogolony, potem z brodą, a teraz... Co za metamorfoza! Co za zaskoczenie! Piotr Stramowski "stracił" swój znak rozpoznawczy. Co się stało?

Zaledwie kilka dni temu aktor pojawił się na premierze filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i jak zwykle wyglądał nieziemsko ;)! A teraz taka zmiana! Piotr Stramowski, który obecnie uchodzi za najprzystojniejszego (i najbardziej sexy!) aktora w Polsce, zgolił właśnie brodę. I trzeba przyznać, że naprawdę wygląda inaczej! Zobaczcie tylko zdjęcie w naszej galerii! Co się stało? Jak napisał na Instagramie - szykuje się nowy film - więc zmiana wizerunku podyktowana jest przygotowaniami do nowej roli. Co to będzie? Gwiazdor na razie nie zdradza. A my przy tej okazji przygotowałyśmy dla was dziewczyny zdjęcia Piotra z przeszłości. Musimy przyznać, że na nas w redakcji jego metamorfoza wciąż robi ogromne wrażenie! W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z czasów, kiedy aktor nie uchodził jeszcze za "ciacho" ;)! 

No i oczywiście pytanie najważniejsze - jak podoba wam się aktor bez swojej sexy brody?

Zobacz także: 10 męskich zapachów, w których on się zakocha!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 09:54

Zobacz także

Nasze propozycje