Poprzedni artykuł: Rossmann startuje z kolejną promocją 2+2. Tłumaczymy zasady Następny artykuł: Te kremy sprawiają, że tłusta cera jest nawilżona i MATOWA. Najlepsze...

Przypomina maleńkie narzędzie tortur, ale umie usunąć każdą krostę. W dwie godziny!

Pielęgnacja, , tagi: trądzik, krostki
Naklejone na rozwijający się stan zapalny, zduszą go w zarodku! Jak przekonuje producent, antytrądzikowe plasterki Acropass potrzebują tylko dwóch godzin, żeby usunąć pryszcza.

Jak wiele innych innowacyjnych składników i metod pielęgnacji, ta również "przywędrowała" do nas z Korei Południowej. Plasterki antytrądzikowe do naklejania na pryszcze znamy już od dobrych kilku lat, ale te stworzone przez markę Acropass są wyjątkowe. Ich pokryta drobnymi igiełkami powierzchnia umożliwia aplikację aktywnych substancji do wnętrza skóry. A to czyni dużo bardziej skutecznymi!

Zobacz także: Dzięki temu kosmetykowi w jedną noc pozbędziesz się pryszcza! Używa go także Kylie Jenner

Jakie są zalety plasterków Acropass?

Wszystkie plasterki antytrądzikowe, nie tylko te marki Acropass, mają znaczącą przewagę nad tradycyjnymi kosmetykami służącymi do walki z krostkami. Poza stosowanymi punktowo żelami czy maściami, kosmetyki antytrądzikowe są zazwyczaj nakładane na całą twarz - także tam, gdzie akurat nie ma stanu zapalnego. W efekcie wchodzące w ich skład substancje niejednokrotnie wysuszają i podrażniają skórę, która nie jest pokryta krostkami.

Tej wady nie mają produkty punktowe. Wśród nich za to wyróżniają się plasterki Acropass. Dlaczego? Ich powierzchnia pokryta jest mikroigiełkami ze skrystalizowanego kwasu hialuronowego, które po przyciśnięciu do skóry, penetrują ją. Mikroigiełki stopniowo rozpuszczają się, umożliwiając wprowadzenie substancji antytrądzikowych wprost do gruczołu łojowego, w którym rozwija stan zapalny. Plasterki zawierają peptyd niszczący drobnoustroje, składniki przeciwzapalne oraz przyspieszające regenerację skóry kwas hialuronowy i nikotynamid.

Zobacz także: Jak wyleczyć trądzik? Pomaga ten jeden skuteczny składnik!

Plasterki Acropass można kupić przez internet. Co ciekawe, marka ta oferuje także plastry przeciwzmarszczkowe, które nakleja się na bruzdy nosowo-wargowe oraz w okolicach oczu oraz plasterki umożliwiające usunięcie ze skóry przebarwień. Plasterki, w zależności o funkcji i rozmiaru opakowania, kosztują od 59 zł do 199 zł. 

Zobacz także: Zaprzyjaźnij się z trendami i wypróbuj kosmetyki w super cenie z najnowszego Beauty Box AVON!

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 08:33

Nasze propozycje