Poprzedni artykuł: Przetestowałyśmy inteligentny depilator Braun Silk-épil 9 Wet&Dry! Spr... Następny artykuł: Nie wyobrażam sobie jesieni bez tego kremu do rąk. Działa jak kompres...

Ta blogerka ma zaskakujący i tani patent na pozbycie się wągrów! Potrzebny jest papier toaletowy i jajko

Ten prosty patent pozwoli ci pozbyć się wągrów z brody i nosa bez zbędnych wydatków i większego bałaganu. I będzie cię kosztował nie więcej niż 1 zł!

Próbowałaś już usuwać szpecące skórę na nosie i brodzie wągrów za pomocą plasterków peel-off? Louisa Simona przekonuje, że możesz pozbyć się zaskórników bez wyprawy do drogerii i opróżniania portfela z przynajmniej kilkunastu złotych (tyle zwykle kosztują te lepsze plasterki). Według włoskiej blogerki wystarczy, że w drodze do łazienki "zahaczysz" o kuchnię. Z opublikowanego przez nią filmiku wynika, że domowej roboty plasterki do usuwania zaskórników z papieru toaletowego nawilżonego kurzym białkiem czyszczą pory skóry jak odkurzacz!

Zobacz także: Próbowałaś maseczki z... żelatyny? To świetny sposób na wągry!

Plasterki na wągry z papieru toaletowego i kurzego białka 

Plasterki DIY Louisy działają na dwa sposoby. Po pierwsze, kurze białko wysychając, tężeje, "zbierając" ze skóry martwe komórki naskórka - także te, które blokują ujście porów skóry. Ponadto białko zawiera ważne pielęgnujące cerę składniki. Znajdziemy w nim nawilżający potas oraz zwalczającą wolne rodniki witaminę B2.

Ale najważniejszym składnikiem kurzego białka jest cysteina. Ten aminokwas wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu zapobiega starzeniu się skóry. Za sprawą swoich właściwości przeciwzapalnych sprzyja on regeneracji skóry i wspomaga gojenie się pryszczy. Ponadto cysteina reguluje wydzielanie łoju i powoduje zwężenie porów skóry. Dzięki niej skóra mniej się świeci i mniej się zanieczyszcza.

Zobacz także: Ten kosmetyk to pogromca zaskórników. Wypróbowałyśmy go i jesteśmy zachwycone!

Nas Louisa przekonała do plasterków DIY z kurzym białkiem. A wy co myślicie o jej patencie na zaskórniki?

Zdjęcia: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 22:52

Zobacz także

Nasze propozycje