Poprzedni artykuł: Próbowałaś maseczki z... żelatyny? To świetny sposób na wągry Następny artykuł: TEST redakcji: to nie krem ani serum... Ale to cudo jest idealne pod m...

Pokochaj swoje nogi!

Pielęgnacja, , tagi: Soraya, cellulit, rozstępy, pielęgnacja
Mężczyźnie je uwielbiają, natomiast kobiety często nie są z nich zadowolone. Narzekają, że są za krótkie, za grube, za mało jędrne, albo w ogóle nie takie jak trzeba. Tymczasem każde kobiece nogi mogą być piękne – trzeba tylko podkreślić ich wyjątkowość!
kobieta w łazience

Wyjątkowe, bo Twoje własne

Wiele kobiet ma kompleksy na punkcie swoich nóg, mając przed oczyma wychudzone modelki i zawsze piękne gwiazdy z pierwszych stron gazet. Zapominamy, że na ich perfekcyjne wizerunki pracują sztaby specjalistów, nie wyłączając fotografów i grafików komputerowych. Tymczasem prawdziwe piękno ma swoje źródło nie w programach graficznych, ale w samoakceptacji!

Nieważne, czy są chude, pulchne, krótkie czy długie – Twoje nogi są wyjątkowe, bo należą do Ciebie. Ważne jest tylko to, żeby były zdrowe i zadbane – reszta ma drugorzędne znaczenie. Zamiast kręcić nosem przed lustrem i chować je w obszernych spodniach, zacznij je kochać i pielęgnować!

Zacznij je eksponować

Zadbane nogi są atutem, który należy eksponować. Pierwszym krokiem jest odrzucenie zahamowań, które często są wytworami naszej wyobraźni i nie mają racji bytu w rzeczywistości. Nie musisz od razu wskakiwać w ultrakrótkie szorty–na początek wystarczy, że zaczniesz częściej nosić spódniczki i sukienki. Nie muszą być bardzo krótkie, mogą sięgać np. nieco przed kolano.

Jeśli wciąż masz opory przed pokazywaniem nóg, postaw na prostą sztuczkę – ubierz buty na obcasie lub koturnie. Nawet niewielkie podwyższenie optycznie wyszczupli i wysmukli nogi, a Ty poczujesz się bardzo kobieco i zyskasz na pewności siebie. Pamiętaj tylko, żeby nie popaść w skrajność – zbyt częste noszenie szpilek nie jest dobre dla zdrowia!

Znajdź czas na pielęgnację

Twoje nogi nie muszą być bardzo długie ani ekstremalnie szczupłe, żeby wyglądać atrakcyjnie. Warto za to poświęcić im nieco uwagi, by były zadbane i wypielęgnowane. Przy pewnej dozie cierpliwości takie niedoskonałości jak cellulit czy rozstępy można zredukować i sprawić, by skóra stała się jędrniejsza. Pomocne mogą być specjalne kosmetyki, np. Serum do ciała antycellulit i wyszczuplanie Soraya BodyDiet24.

soraya serum antycellulitowe

Oparte na technologii kosmetycznej liposukcji serum zawiera składniki, które pomagają zwalczyć tkankę tłuszczową i problem cellulitu. Obecny w produkcie Fat burner (keton malinowy) aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach. Regularne stosowanie pozwala szybko zauważyć pozytywne zmiany. A więc eksponuj, pielęgnuj i  w efekcie pokochaj swoje nogi od nowa!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje