Poprzedni artykuł: TOP 5 z KWC: najlepsze toniki do cery trądzikowej. Skuteczne! Następny artykuł: Najpierw konturowaliśmy twarz, teraz... paznokcie! Wypróbuj technikę n...

Polska vlogerka przetestowała nowy hit pielęgnacyjny i… ma mieszane uczucia

Chodzi o maseczkę do twarzy z minerałami z Morza Martwego z drobinkami żelaza, którą ściąga się magnesem. Jest to na pewno spektakularny widok, ale czy ten produkt jest niezbędny w naszej kosmetyczce?

Karolina, która prowadzi kanał StylizacjeTV w serwisie YouTube, zdecydowała się sprawdzić, czy maseczka z drobinkami żelaza rzeczywiście jest tak skuteczna, jak mówią o tym zagraniczne vlogerki.

Na stronie amazon.com zamówiła produkt marki Deco CollectionObeyYourBody. Wybrany przez nią zestaw kosztuje 80 funtów, czyli około 400 zł (w promocji 43 funty, czyli 215 zł). W pudełku znajduje się słoik z maską, szpatułka do jej nakładania, a także magnes, którym mamy zdjąć produkt.

Producent wybranej przez Karolinę maski zapewnia, że jest ona przeciwstarzeniowa, poprawia ton skóry oraz jej fakturę, a także odpowiednio nawilża. A to podobno dlatego, że maska dokładnie osadza się na naszej skórze. I kiedy wreszcie ściągamy ją magnesem, wyciągamy też wszystkie zanieczyszczenia z porów. Na skórze pozostaje oleista warstwa, którą należy zmyć.

Konsystencja maski jest żelowa, przez co za pierwszym razem trudno się ją nakłada. Zresztą same zobaczcie:

Z tego, co mówi Karolina wynika, że część obietnic producenta została spełniona. Skóra rzeczywiście została oczyszczona, jest gładka, ale... Jest jeden minus! To, ile wysiłku trzeba włożyć w odpowiednie nałożenie produktu oraz ściągnięcie go, jest nieproporcjonalne do uzyskanego efektu. Być może jest to wina o wiele mniejszego magnesu, niż dołączany do zestawów innych producentów?

Maska magnetyczna

Na rynku dostępne są również maski magnetyczne innych producentów. W przypadku Black Luster Mask marki Milky Dress sprawa jest o tyle prostsza, że konsystencja tej maski jest kremowa i nakładanie jej szpatułką nie sprawia większego problemu. Również sam magnes jest o wiele większy, więc za jednym pociągnięciem można zdjąć o wiele więcej produktu.

Jej cena to około 50 dolarów, czyli mniej więcej 200 zł.

Skusiłybyście się na wypróbowanie takiej maski?

Zdjęcie: Screen z wideo instagram.com/bybeautytrend

Polecane maski z KWC

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:59

Zobacz także

Nasze propozycje