Poprzedni artykuł: Antycellulitowy peeling do ciała za mniej niż 4 zł z Rossmanna Następny artykuł: Pilnik do paznokci – jaki wybrać, żeby nie zniszczyć płytki?

Pomadka Alterra z Rossmanna na brwi i rzęsy za mniej niż 5 zł

Pielęgnacja,
,
, tagi: Rossmann, pomadka
Pomadka Alterra z rumiankiem pełni funkcje ochronne dla ust, ale również... działa na brwi i rzęsy! Jest dostępna w drogeriach Rossmann za mniej niż 5 zł. Żałujemy, że użyłyśmy jej tak późno.

Czy istnieje produkt, który może działać na brwi i rzęsy lepiej niż olej rycynowy?Tak! Pomadka Alterra do ochrony i pielęgnacji ust. Brzmi dziwnie? To właśnie nią dziewczyny smarują sobie włoski i wzbogacają kuracje z użyciem kultowych już produktów, jak Long4Lashes. Jej sekret tkwi głównie w składzie i łatwości aplikacji.

Pomadka Alterra z Rossmanna – skład

W pomadce z Rossmanna znajdziemy m.in. uspokajający ekstrakt z rumianku, olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, oliwę z oliwek i olej z marchwi. Dodatkowo wosk pszczeli, czy witaminy A i E. Nie zawiera więc składników, które mogłyby podrażnić oczy i skórę w ich okolicach. Jak zaznaczają producenci, nie zawiera również silikonów, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych.

Pomadka Alterra na brwi i rzęsy

Pomadka Alterra jest produktem w sztyfcie, podobnie jak większość kosmetyków ochronnych do ust. Tym samym z łatwością można aplikować ją na swoje brwi, smarując nią łuk (w taki sam sposób, jak usta). W przypadku rzęs jest nieco trudniej i zdarza się, że stosujące ją osoby mogą mieć wrażenie mgły na oczach. Wszystko za sprawą smugi z pomadki, która pozostaje na włoskach. To jednak właśnie na rzęsach efekty są najbardziej widoczne.

Produkt powinno stosować się na brwi codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Najlepiej robić to tuż przed snem, kiedy pomadka Alterra może zostać na włoskach dłużej niż zwykle lub w formie wosku do stylizacji (nie nakładając pomady). Podobnie z rzęsami. Można wsmarować produkt opuszkami palców, wczesać go za pośrednictwem szczoteczki do rzęs lub zrobić to bezpośrednio ze sztyftu. Tutaj jednak musimy liczyć się z tym, że pokryte pomadką zostaną również okolice pod oczami.

Za pomadkę w regularnej cenie w Rossmannie zapłacimy ok. 5 zł. Bardzo często, jak teraz dostępna jest w obniżonej cenie. Za Alterrę z rumiankiem zapłacimy dziś 3,79 zł. Nawet jeśli miałaby nie zdać egzaminu na naszych brwiach i rzęsach, to warto zaryzykować. Zawsze można wykorzystać ją zgodnie z przeznaczeniem, czyli na spierzchnięte usta.

Pomadka Alterra na brwi i rzęsy z Rossmanna - właściwości i efekty

To, co ma za zadanie zrobić pomadka Alterra, to wzmocnienie włosów i stymulacja cebulek. Efektem dodatkowym powinno być również ograniczenie ich wypadania, lekkie wydłużenie i zagęszczenie. Włoski powinny również delikatnie się przyciemnić, jednak nie dzieje się tak w każdym przypadku. Nawilżanie brwi i rzęs sprawia również, że stają się bardziej odżywione, a luki na linii brwi łatwiej się wypełniają. Stosujące ją kobiety przyznały także, że ułatwia nakładanie tuszu do rzęs.

Czy to działa? Efekty po stosowaniu pomadki Alterra są różne - w zależności od rodzaju włosa, regularności i oczekiwań. Powinien on być widoczny już po ok. dwóch tygodniach stosowania. Warto aplikować ją aż do zużycia opakowania i obserwować zmiany.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 20:02

Nasze propozycje