Poprzedni artykuł: Przygotowania do wiosny czas zacząć. Jak zadbać o nogi? Następny artykuł: Jak pozbyć się zmarszczek grawitacyjnych?

Powiększenie ust bez kwasu hialuronowego. To możliwe!

Kiedy w mediach zrobiło się głośno o ustach Kylie Jenner, wszyscy skupili się na ich rozmiarze. Tymczasem na wygląd warg wpływa także ich kształt oraz rozmieszczenie. To z kolei prowadzi do prostego wniosku. Aby powiększyć usta, wcale nie trzeba poddawać się iniekcji.

Na rynku medycyny estetycznej pojawiła się właśnie zupełnie nowa metoda odmładzania ust, która nie ma nic wspólnego z iniekcją kwasu hialuronowego. Na razie jest ona dostępna wyłącznie w klinice 111 Harley St. w Londynie, ale miejmy nadzieję, że wkrótce przykład wezmą z niej także gabinety znad Wisły. Jak tłumaczy jej właściciel Yannis Alexandrides, z wiekiem usta zaczynają opadać i stają się coraz cieńsze, wskutek czego twarz przybiera wyraz wiecznego niezadowolenia.

Chirurg plastyczny z Londynu znalazł na to genialny sposób. Od jakiegoś czasu w jego klinice można poddać się nowej procedurze lip lift, czyli zabiegowi podniesienia ust, który skraca odległość między nosem a łukiem Kupidyna.Wskutek usunięcia fragmentu tkanki górna warga zostanie podniesiona, co nadaje ustom bardziej młodzieńczy wygląd. Jak wyjaśnia Yannis Alexandrides, efektem zabiegu jest odsłonięcie niewidocznej dotąd powierzchni górnej wargi, dzięki czemu sprawia ona wrażenie pełniejszej.

Zabieg jest szybki i stosunkowo mało inwazyjny, trwa niecałą godzinę. Po oznaczeniu skóry przeznaczonej do usunięcia lekarz podaje miejscowy środek znieczulający, a następnie wykonuje małe nacięcie wzdłuż naturalnego wgłębienia pod nosem. Po usunięciu niewielkiej ilości tkanki zakłada delikatny szew, który można usunąć po 7-10 dniach. Poddanie się procedurze nie wymaga hospitalizacji, choć skóra pod nosem może być opuchnięta czy lekko posiniaczona do dwóch tygodni.

Podniesienie górnej wargi daje delikatny, naturalny efekt. Blizna po zszyciu wykonanym tuż pod nosem jest praktycznie niewidoczna. Zabieg niestety nie należy do tanich, jego cena na razie wynosi ok. 20 tys.złotych. Z czasem na pewno będzie sporo tańszy.

Czytaj też: Powiększenie ust w stylu Kylie Jenner – krok po kroku!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 07:28

Zobacz także

Nasze propozycje