Poprzedni artykuł: Zachwalany przez Wizażanki żel oczyszczający do cery tłustej kupisz te... Następny artykuł: Dzięki temu serum skóra mniej się przetłuszcza, nie pojawiają się nowe...

Ta piękna dziewczyna została oszpecona przez popularny zabieg. Jej usta wyglądają koszmarnie...

Powiększanie ust kwasem hialuronowym mogło się skończyć dla tej blogerki tragicznie. Niewiele brakowało, a mogła stracić wzrok...

Ten zabieg Cassida Valentine mogła przypłacić zdrowiem. Mimo że chciała tylko powiększyć usta, reakcja jej organizmu była dość zaskakująca. Lekarz orzekł, że mogła nawet stracić wzrok. Klinika, która reklamowała swoje gabinety jako profesjonalne miejsce do wykonania zabiegów medycyny estetycznej, na pewien czas oszpeciła blogerkę. Jej dramatyczny apel oraz zdjęcia powinny być przestrogą dla innych kobiet.

Powikłania po powiększaniu ust

Możliwa utrata wzroku to w przypadku Cassidy nie jedyne konsekwencje poddania się zabiegowi powiększania ust. Jej górna warga przez jakiś czas była wyraźnie zdeformowana, pokryta licznymi siniakami oraz wybroczynami. Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się już w trakcie trwania zabiegu. I nie była to wyłącznie kwestia bólu, a zmieniającego się koloru ust.

Wargi Cassidy nabrały niepokojących barw, czym kosmetyczka zupełnie się nie przejęła. Zapewniła blogerkę, że to zupełnie normalne. Powstające małe siniaki są efektem ubocznym i pojawiają się niezależnie od nas - w końcu to ingerencja w ciało. Nie powinny jednak wyglądać tak, jak na zdjęciu poniżej:

Po powrocie do domu, usta Cassidy zaczęły nienaturalnie i nierównomiernie puchnąć. Zmieniły również kolor na jeszcze bardziej fioletowy. Przejęta blogerka bez chwili namysłu zadzwoniła do kliniki opowiedzieć, co się dzieje. Usłyszała tylko, że ma wziąć leki na alergię i czekać aż zaczną działać. Na szczęście mimo bólu i ogromnego dyskomfortu, Cassida zachowała trzeźwość umysłu i udała się do innej kliniki po pomoc. Okazało się, że wypełniacze, które jej wstrzyknięto, były niebezpiecznie i mogły doprowadzić do utraty wzroku. Lekarze musieli je rozpuścić specjalnym preparatem.

Dziewczyny, jeśli chcecie powiększyć usta, zapłaćcie więcej pieniędzy i udajcie się do prawdziwego lekarza, który wie jak wykonać zabieg - mówi w filmie Cassidy.

Nikt nie mówi, że powiększanie ust jest niebezpieczne. Ten zabieg jednak może się takim okazać. Zanim ulegniecie czarowi hasła reklamowego jakiejkolwiek kliniki, sprawdźcie opinie i zawsze starajcie się potwierdzić wiarygodność takiego miejsca. To w końcu ingerencja w wasze ciało. Wstrzykiwanie czegoś pod skórę, tym bardziej twarzy, może oszpecić was na całe życie.

Zdjęcie główne: Instagram.com/cassidyvalentine

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 17:15

Zobacz także

Nasze propozycje