Poprzedni artykuł: Konferencja w BABOR BEAUTY SPA Institute & Shop już za nami! Następny artykuł: O czym świadczy stan Twojej cery? Oto wpływ diety na wygląd twarzy

Rexona nigdy cię nie zawiedzie

Pielęgnacja, , tagi: antyperspirant, Rexona
Zima nie jest wcale porą dla leniwych! Przed tobą przecież czas karnawałowych tanecznych spotkań oraz narciarskich eskapad w góry, na które czekasz z utęsknieniem cały rok. Aby dobrze i komfortowo się bawić oraz czuć na stoku, potrzebna ci jest ochrona w postaci doskonałego antyperspirantu. Jaki najlepiej spełni swoje zadanie? Mamy rozwiązanie! Wypróbuj Rexona Invisible Black+White czyli wielozadaniowy antyperspirant dla wymagających. Jego zalety z pewnością cię nie zawiodą.

Rexona

1. Bez śladu potu

Na cały dzień szusowania na stoku lub karnawałową noc pełną atrakcji potrzebujesz niezawodnej ochrony przed potem. Zapewni ci ją antyperspirant Rexona Invisible Black+White. Skutecznie zapobiega on nadmiernemu wydzielanie potu i działa  do 48 godzin! Dzięki temu nie będą cię krepować zawilgocenia pod pachami na wieczorowej kreacji i na sportowej koszulce, gdy w barze na stoku zdejmiesz kurtkę, aby chwilę odpocząć. 

2. Cytrusowy zapach w mikrokapsułkach

Lubisz, gdy antyperspirant pachnie przyjemnie, świeżo, energetycznie… Takie pobudzające cytrusowe nuty pomarańczy, cytryny, mandarynki i limonki odnajdziesz w wyrazistej kompozycji zapachowej antyperspirantu Rexona Invisible Black+White. Co więcej, masz gwarancję że nuty te będą się uwalniać sukcesywnie i na bieżąco przy każdym twoim ruchu, aby jeszcze skuteczniej zapobiegać nieprzyjemnemu zapachowi potu. Jak to możliwe? Otóż w antyperspirantach Rexona została zastosowana unikalna zaawansowana technologicznie formuła MotionSense. To ona pozwala pokryć skórę niewidzialną warstewką maleńkich kapsułek wypełnionych świeżym zapachem. Gdy ty tańczysz, zjeżdżasz na nartach lub desce, ruszasz się kapsułki te otwierają się, otulając twoją skórę coraz to nową porcją świeżości… jeszcze zanim zdążysz się spocić.

3. Stop plamom na ubraniach

Antyperspirant  Rexona Invisible Black+ White to gwarancja niewidzialnej ochrony nie tylko dla twojej skóry, ale również  i dla twoich ubrań. Dzięki temu kosmetykowi dla naprawdę wymagających, nie musisz się obawiać, że na wymarzonej karnawałowej kreacji lub bieliźnie narciarskiej zostaną nieestetyczne ślady.  W antyperspirancie Rexona Invisible Black+White wykorzystano bowiem specjalną formułę Clearex, która nie dopuszcza do powstawaniu białych śladów na ciemnych i żółtych śladów na białych ubraniach.

Nie zapominaj również o odpowiedniej aplikacji - jeśli sięgasz po spray pamiętaj, aby przed użyciem wstrząsnąć produkt, dzięki czemu wymieszasz wszystkie składniki, a następnie zaaplikuj kosmetyk z odległości ok. 20 cm na skórę pod pachami.

Czy już jesteś przekonana do zalet antyperspirantu Rexona Invisible Black+ White? Wypróbuj go koniecznie, bo nigdy cię nie zawiedzie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje