Poprzedni artykuł: Jak odmłodzić skórę wrażliwą? Następny artykuł: Zobacz, jak Wizażanki oceniły Emulsję do ciała NEUTROGENA® Visibly Ren...

Nawilżona skóra zimą - jak o nią zadbać?

Pielęgnacja, , tagi: Oceanic, AA, nawilżanie skóry
Okres zimowy to moment, w którym nasza skóra wymaga szczególnej uwagi. Niesprzyjające warunki atmosferyczne w połączeniu z sezonem grzewczym często przekładają się na pogorszenie jej stanu i, w konsekwencji, wyglądu. Co zrobić, by pozostała gładka i zdrowa?
kobieta

Intensywnie nawilżaj

Zimny wiatr, niskie temperatury i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach to czynniki, które zimą osłabiają naturalne mechanizmy ochronne skóry, przez co wyjątkowo szybko traci ona wilgoć. Często staje się nieprzyjemnie sucha, szorstka w dotyku i podatna na podrażnienia. Chcąc temu zapobiec, należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji opartej na intensywnym nawilżaniu.

Nowa linia AA Hydro Algi to zaawansowany program intensywnej pielęgnacji o działaniu nawilżającym. Swoją skuteczność zawdzięcza dobroczynnym algom – błękitnym i różowym, pochodzącym z czystych, oceanicznych wód. Lekka, kremowo-żelowa konsystencja produktów zawiera aktywny kompleks Hydro-Derm 24h, który zapewnia natychmiastowe nawilżenie trwające 24h.

aa hydro algi

Delikatnie oczyszczaj

Staranny demakijaż to obowiązkowy element pielęgnacji. Poranny przygotuje skórę na przyjęcie kremu, a wieczorny oczyszcza, umożliwiając jej regenerację podczas snu.  W okresie zimowym skórę należy oczyszczać delikatnymi produktami, które dodatkowo nie podrażnią i, tak już uwrażliwionej przez czynniki zewnętrzne, skóry.

W linii AA Hydro Algi znajdują się specjalne preparaty do oczyszczania odpowiednie dla cery suchej, mieszanej i normalnej. Ich delikatna formuła skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, a dzięki zawartości dobroczynnych alg błękitnych i różowych detoksykuje skórę i stymuluje jej naturalne mechanizmy ochronne. W ofercie znajduje się także płyn dwufazowy, który usuwa nawet wodoodporny makijaż nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.

aa hydro algi

Uważaj na słońce

Ostre, zimowe słońce potrafi być bardzo groźne dla skóry – odbijające się od śniegu promienie uderzają ze zdwojoną siłą. Z tego względu produkty AA Hydro Algi Błękitne zapewniają podwójną fotoochronę skóry. Zastosowane filtry ochrony przeciwsłonecznej zabezpieczają skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, zaś bogate w tioredoksyny algi błękitne stymulują naturalną fotoochronę skóry. Co ważne, produkty nie hamują procesu produkcji witaminy D w skórze – bardzo istotnej dla organizmu w okresie słabego nasłonecznienia.

aa hydro algi

Poznaj linię, która odpowiada potrzebom skóry zimą - AA Hydro Algi

AA Hydro Algi Błękitne - produkty z tej serii zapewniają unikalny poziom nawilżenia skóry. Algi błękitne są niezwykle bogate w tioredoksyny, które stymulują naturalną fotoochronę skóry przed promieniowaniem UVA/UVB. Filtry ochronne zapewniają optymalną ochronę skóry, która nie zaburza produkcji witaminy D3. Algi błękitne wspierają też stabilizację witaminy C, która odpowiada za promienny wygląd skóry i są bogatym źródłem witaminy E o działaniu antyoksydacyjnym.

AA Hydro Algi Różowe – produkty z tej serii bezbłędnie poradzą sobie  z drobnymi niedoskonałościami i cerą pozbawioną blasku. Wszystko za sprawą wapiennych alg różowych, które biorą udział w powstawaniu raf koralowych. Bogate w akwaporyny algi regulują gospodarkę wodną pomiędzy komórkami, sprawiając, że cera jest idealnie nawilżona. A to nie koniec ich zalet! Detoksykują skórę, zatrzymując w niej cenne składniki mineralne i stymulują syntezę kolagenu. Formuła kremów wzbogacona witaminą E czy olejkiem z awokado poprawia koloryt, rozświetla, sprawiając, że drobne niedoskonałości są mniej widoczne.

Zadbaj o swoją skórę i zachwycaj niezależnie od pory roku!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje