Poprzedni artykuł: Premiera: Zapach miasta od Mary Kay Następny artykuł: Redakcyjny test urządzenia Philips VisaPure Advanced Advertisement

Doskonałe nawilżenie i elastyczność skóry dzięki kompleksowi trzech minerałów

Pielęgnacja, , tagi: skóra sucha, nawilżanie, Neutrogena
Poznaj nową linię Neutrogena® Visibly Renew Elasticity Boost – kosmetyki, których głównym zadaniem jest pomoc w przywróceniu elastyczności skóry oraz zapewnienie jej intensywnego i długotrwałego nawilżenia.
uśmiechnięta kobieta

Nasze życie i otaczający nas świat zmieniają się wraz z upływem czasu. Niemal każdego dnia, podejmując nowe wyzwania, sprawdzamy się w coraz to innych rolach życiowych. Zajmujemy się rozwojem kariery zawodowej, budowaniem związku, zakładaniem rodziny lub macierzyństwem. Nie pozostaje to jednak bez wpływu na nasze samopoczucie, jak i na kondycję skóry.

Z wiekiem skóra może stawać się bardziej sucha i mniej elastyczna. Ma to m.in. związek ze stopniowym spadkiem produkcji kolagenu i elastyny, który ma miejsce w okolicach 30 roku życia. Jednak stan naszej skóry zależy nie tylko od wieku – niezależnie od ilości świeczek na torcie, możemy przyczyniać się do jego polepszenia za pomocą skutecznej pielęgnacji.

Siła minerałów

W odpowiedzi na problemy związane ze spadkiem elastyczności i nawilżenia skóry, marka Neutrogena® - ekspert w pielęgnacji skóry - postanowiła stworzyć nową linię kosmetyków do pielęgnacji skóry ciała i dłoni – innowacyjną Neutrogena® Visibly Renew Elasticity Boost.

Nowa linia kosmetyków Neutrogena® została opracowana we współpracy z dermatologami, aby skutecznie przeciwdziałać suchości skóry i widocznie poprawiać jej elastyczność. W produktach zastosowano nową formułę - Neutrogena® Visibly Renew Elasticity Boost, która stanowi unikalne połączenie Formuły Norweskiej oraz kompleksu 3 aktywnych minerałów: cynku, miedzi i magnezu. Udowodniono klinicznie, że zwiększa ona produkcję kolagenu w skórze, pomagając przywrócić jej elastyczność już w 10 dni!

Przyjemność stosowania

Kosmetyki pielęgnacyjne z nowej linii Neutrogena® Visibly Renew Elasticity Boost są skuteczne w zakresie nawilżania oraz zwiększania właściwości elastycznych skóry poprzez wspieranie produkcji kolagenu. Dzięki swej lekkiej konsystencji niezwykle łatwo się rozprowadzają i doskonale wchłaniają, pozostawiając skórę miękką w dotyku - z subtelną nutą zapachu lawendy, która ukoi zmysły.

Chcąc cieszyć się gładką skórą dłoni, sięgnij po Krem do rąk z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu Neutrogena® Visibly Renew Elasticity Boost. Zawierający filtr przeciwsłoneczny SPF20 kosmetyk zapobiega powstawaniu przebarwień i pomaga przywrócić jędrność skóry. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i miękką w dotyku.

Neutrogena

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje