Poprzedni artykuł: Musisz to zobaczyć! Tak widzi cię słońce! Następny artykuł: Lubisz gładką skórę? Oto 7 nowości do depilacji!

Bądź piękniejsza z Garnierem - podsumowanie akcji!

Akcja testowania kosmetyków Garniera dobiegła końca. Wśród wypróbowanych przez Wizażanki produktów znalazły się krem BB, farba Olia oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów Garnier Fructis z linii Gęste i Zachwycające. Jak nasze użytkowniczki oceniły działanie produktów? Poznaj ich opinię!
modelka Garnier

Fryzura pełna objętości

Piękne, gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Dzięki serii kosmetyków Garnier Fructis Gęste i Zachwycające, wybrane Wizażanki otrzymały możliwość jego realizacji. Szampon, odżywka oraz maska do włosów zawierają innowacyjną molekułę, która wnika do włókna włosa pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstości włosów, kumulujący się po każdej aplikacji. Produkty bardzo spodobały się naszym użytkowniczkom!

produkty garnier fructis

Kosmetyki z serii Fructis Gęste i Zachwycające spełniły oczekiwania 95% testerek, które zauważyły, że dzięki ich stosowaniu włosy stały się wyraźnie sprężyste i łatwiejsze do ułożenia.

Aż 98% dziewczyn deklaruje, że w przyszłości chętnie kupi kosmetyki z linii Gęste i Zachwycające. Prawie wszystkie poleciłyby też produkty swojej przyjaciółce.

Nasycony kolor włosów na dłużej

Oprócz produktów do pielęgnacji włosów, Wizażanki otrzymały możliwość wypróbowania skutecznej i bezpiecznej koloryzacji włosów przy pomocy farby Olia od Garniera. Zastosowany w produkcie olejek ułatwia rozprowadzanie koloru w głąb włosa dla maksymalnie nasyconego i trwałego koloru, który pozostaje na włosach przez długi czas. Skuteczność farby potwierdzają opinie naszych użytkowniczek!

farba z olejkami garnier olia

Aż 93% użytkowniczek, które przetestowały farbę Olia od Garniera uważa, że dzięki niej włosy stały się bardziej lśniące i wyglądają na zdrowsze. Prawie wszystkie dziewczyny zauważyły też, że po zastosowaniu farby Olia od Garniera ich włosy stały się bardziej miękkie.

Farba Olia od Garniera pozwala uzyskać maksymalnie nasycony kolor włosów – potwierdza to 95% naszych testerek. Zdecydowana większość z nich chętnie poleciłaby ją swojej przyjaciółce!

Piękna cera pełna blasku

Wizażanki wzięły też udział w teście multifunkcyjnych kremów BB od Garniera o właściwościach nawilżających i korygująco-upiększających. Nasze użytkowniczki wypróbowały pięć wariantów kremu: do skóry normalnej, do skóry wrażliwej, do skóry mieszanej i tłustej, przeciw zmarszczkom oraz przeciw niedoskonałościom. Czy kremy przypadły im do gustu?

kremy bb od garniera

Kremy BB od Garniera bardzo spodobały się testerkom. Aż 93% użytkowniczek biorących udział w teście deklaruje, że kosmetyk spełnił ich oczekiwania!

96% dziewczyn pozytywnie oceniło właściwości pielęgnacyjne testowanego kremu. Zdecydowana większość chętnie poleciłaby kremy BB od Garniera swoim przyjaciółkom.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje