Premiera książki dr Ambroziaka! Słynnym lekarz zdradził nam, czego unikać, by mieć młodą skórę

Pielęgnacja, , tagi: medycyna estetyczna, premiera, książka
Poprzedni artykuł: Konkurs! Odkryj Neem Guru i pokonaj trądzik! Następny artykuł: Jak pozbyć się trądziku? Wypróbujcie maseczkę DIY z papieru ryżowego i...
Dr Marcin Ambroziak to jeden z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Gospodarz programu telewizyjnego pomaga wielu ludziom pozbyć się ich największych kompleksów, przywracając im radość życia. Tym razem postanowił podzielić się z nami doświadczeniem i przelać je na papier. Co znajdziemy w jego książce?

Jeśli na rynku pojawia się nowa, ważna książka i dotyczy sfery beauty - musimy ją mieć! Dlatego nie mogło nas zabraknąć na spotkaniu autorskim dr Marcina Ambroziaka, które odbyło się w warszawskiej resturacji Akademia. Powód? Słynnym lekarz napisał pierwszą ekspercką książkę "Piękno bez tajemnic. Przewodnik po medycynie estetycznej". Co w niej zdradza? 

Premiera książki dr Ambroziaka „Piękno bez tajemnic”

Znajdziemy w niej przede wszystkim przegląd najważniejszych zabiegów medycyny estetycznej, realną ocenę ich skuteczności, jak również praktyczne wskazówki dla pań i panów, które pozwolą dobrze wyglądać w każdym momencie życia. Komu szczególnie polecamy lekturę? Przewodnik napisany jest bardzo przystępnym językiem, dzięki czemu, wyjaśnia wszelkie wątpliwości potencjalnego lub „praktykującego" pacjenta. 

Książkę można kupić w największych salonach Empik, księgarniach Świat Książki, księgarniach idywidualnych, jak i w naszym hit saloniku

Cena: 39, 99 zł.

Zobaczcie koniecznie naszą relację WIDEO z wydarzenia. Na premierze było mnóstwo wspaniałych gwiazd, a nam przy okazji dr Marcin Ambroziak zdradził, dlaczego kobiety poprawiają swoją urodę i w jakim wieku decydują się na ten krok! Odpowiedź z pewnością was zaskoczy!

Zobacz także: Koniec z oklapniętymi włosami - znamy prosty trik na większą objętość w kilka sekund


Zobacz także

Nasze propozycje