Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak redakcja oceniła najnowsze zapachy Kenzo dla AVON i pozna... Następny artykuł: Zapomniany kosmetyk wraca do łask! Łagodzi wypryski, usuwa brzydki zap...

Promienna skóra bez zastosowania kosmetyków? Tak! I to już w 3 minuty!

Jesienią Wasza skóra staje się szara, sucha i szorstka? Głowa do góry! A właściwie... w dół!

Według wizażystki Renee Rouleau, jednym z najczęściej zadawanych jej pytań przez klientów w okresie jesienno-zimowym jest to, jak uzyskać promienną skórę. Nie wszyscy bowiem sprawnie posługują się różem do policzków czy rozświetlaczem. Jest na to jednak inny sposób. Wystarczą 3 minuty.

Wizażystka poleca, aby codziennie leżeć ze spuszczoną głową przez ok. 3 minuty. Są na to różne sposoby. Można zwisać głową z krańca łóżka, albo pokusić się o pozycje z jogi. Wszystko zależy od naszej kondycji fizycznej. Ważne jest jednak to, aby na twarzy pojawiło się zaczerwienienie - to dowód, że poprawiło się nasze krążenia krwi.

Brzmi to niezwykle łatwo, ale też budzi lekkie obawy. Wiele osób zastanawia się, czy przypadkiem nie będzie to skutkowało pękaniem naczyń krwionośnych. Dermatolog Amy Wechsler tłumaczy, że zaczerwienienie ustępuje w kilka sekund, ale poświata pozostaje jeszcze przez jakiś czas dodając nam dziewczęcego wyglądu. 

Dla tych jednak, których nie przekonuje tłumaczenie dermatologa, polecamy skorzystanie ze sprawdzonych różów i rozświetlaczy do twarzy, których opinie znajdziecie w naszym KWC. Zobaczcie też: Nowości kosmetyczne: najpiękniejsze róże do policzków z ostatnich tygodni

My jutro z rana wypróbujemy ten trik, a wy?

Foto: iStock

Zobaczcie polecane rozświetlacze:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:00

Zobacz także

Nasze propozycje