Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI: Elektryczny pedicure w domu. Czy to nie boli? Czy jest... Następny artykuł: Masz pryszcze na brodzie? Wiemy, skąd się wzięły i jak się ich pozbyć....

Kolejna wielka promocja 2+2 w Rossmannie. Jakie 2 produkty tym razem otrzymamy gratis?

Już 9 czerwca rusza promocja 2+2 w Rossmannie. Tym razem odbywa się ona pod hasłem "Odsłoń nogi na lato". Wiemy, które produkty kupicie taniej.

Czerwcowa promocja 2+2 gratis w Rossmannie obejmuje produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz do depilacji. Mogą z niej skorzystać wszystkie uczestniczki Klubu Rossmann. Obowiązywać będzie od 9 do 19 czerwca. Wybierając 4 różne produkty, 2 tańsze otrzymamy gratis.

Polecamy:  Twoje stopy mocno się pocą? ten jeden składnik czyni cuda! Musisz szukać..

gazetka rossmann

Jak skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie?

Jak już wspominaliśmy, przede wszystkim trzeba należeć do Klubu Rossmann. Następnie wybieramy 4 dowolne kosmetyki, które są objęte akcją promocyjną. Nie musicie się martwić o pomyłkę przy wyborze, ponieważ produkty objęte promocją są oznaczane specjalnymi etykietami. Muszą się one jednak różnić kodami kreskowymi lub numerami katalogowymi.

Polecamy:  Nowe buty obcierają? Znamy tani sposób na pozbycie się tego problemu

Dokonując zakupów miejcie na uwadze, że podobnie jak w przypadku poprzednich akcji promocyjnych w Rossmannie, kosmetyki które nabędziecie w drogeriach, nie podlegają wymianie i zwrotom. 

Zastanawiacie się, co kupić na tej wielkiej akcji? Mamy dla was podpowiedzi;)

promocja w rossmannie
zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 15:47

Zobacz także

Nasze propozycje