Poprzedni artykuł: Wiemy, jak Małgorzata Socha walczy z dodatkowymi kilogramami po trzeci... Następny artykuł: Hitowe maseczki z Instagrama trafiły do Biedronki! Kosztują mniej niż...

W Rossmannie rozpoczęła się kolejna promocja 2+2! Sprawdź zasady

W Drogeriach Rossmann właśnie rozpoczęła się niezwykła promocja! Kupując dwa zdrowe lub przyjazne naturze produkty, kolejne dwa dostaniesz za darmo.

Własne zdrowie i przyszłość naszej planety nie są ci obojętne? A może z uwagą studiujesz składy kosmetyków, środków czystości i produktów spożywczych, szukając tych, które najmniej zaszkodzą tobie i środowisku? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, pędź do Rossmanna. W drogeriach marki rozpoczęła się właśnie ekologiczna promocja. Kupując dwa dobre dla ciała i Matki Ziemi produkty, dwa kolejne dostaniesz za darmo. Uwaga, wybór jest ogromny!

Fot.: mat. prasowy

Zobacz także: Sprawdź, które składniki kosmetyków są dobre dla twojej skóry, a których powinnaś unikać!

Promocja 2+2 w Rossmannie - zasady

Kupując w ekologicznej promocji "2+2" w Rossmannie zapełnisz bezpiecznymi i zdrowymi produktami zarówno swoją łazienkę, jak i kuchnię. Akcja obejmuje produkty z kategorii "Zdrowe odżywianie" oraz kosmetyki przyjazne naturze oznaczone czerwoną etykietą "2+2". Masz do wyboru m. in. napoje roślinne, dodające energii zdrowe przekąski oraz kosmetyki, w których składach więcej jest naturalnych składników niż podejrzanej chemii

Promocja obowiązuje do 18 stycznia imogą z niej skorzystać tylko członkowie Klubu Rossmann. Uwaga, jest jeden haczyk! W twoim koszyku muszą znaleźć się cztery różne produkty. To oznacza, że niestety nie zrobisz półrocznych zapasów ulubionego szamponu.

Zobacz także: Oto najważniejsze składniki kosmetyków ostatnich 18 lat. Kupuj kremy i sera, które je zawierają!

My lecimy zaopatrzyć się w nasze ulubione i bardzo zdrowe migdały, ekologiczne detergenty Klar i - oczywiście - przyjazne naturze, skórze i włosom kosmetyki. ;-) A wy skorzystacie z nowej akcji promocyjnej Rossmann?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 14:46

Zobacz także

Nasze propozycje