Poprzedni artykuł: Masz dość używania klasycznych wacików? Weź udział w konkursie i wygra... Następny artykuł: Składnik na jesień: kwas migdałowy. Polecamy najlepsze kosmetyki z jeg...

Tylko 28-30.09 MEGA promocja! Aż do -40% na wszystkie kosmetyki AZJATYCKIE!

Pielęgnacja, , tagi: pielęgnacja skóry, kosmetyki azjatyckie, promocje kosmetyczne
Azjatycko gładka skóra? Tak, i to w wyjątkowo niskich cenach! Sprawdź, gdzie najtaniej kupisz kosmetyki azjatyckie!

Kosmetyki azjatyckie, a w szczególności koreańskie, to mega trend w pielęgnacji. W czym tkwi ich sekret i za co pokochały je Europejki? Zapewne nieraz zastanawiałaś się, jak to możliwe, że mimo upływu lat Azjatki sprawiają wrażenie jakby czas zupełnie je omijał? Znamy odpowiedź na to zagadkowe pytanie. Przede wszystkim – wieloetapowa pielęgnacja twarzy. Azjatki podchodzą do kwestii dbania o urodę bardzo skrupulatnie. Codzienne zabiegi pielęgnacyjne rozkładają na ok. 10 etapów. Choć brzmi nierealnie, to jeden ze sposobów na długotrwały efekt świeżości, blasku i sprężystości skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Każdy etap to inny kosmetyk. Azjatycka pielęgnacja twarzy to niemal rytuał. Nie bez znaczenia pozostaje też przeznaczenie poszczególnych preparatów oraz ich skład. Kosmetyki z Korei, kosmetyki chińskie czy kosmetyki japońskie, mają na etykietach wyciągi, jakich nie znajdziesz na większości europejskich produktów. Pierwszy etap to dokładne oczyszczenie. Składa się z pięciu kroków: demakijaż, mycie twarzy olejem, mycie twarzy pianką, peeling, tonizacja. Drugi etap to nawilżanie. Składa się z kolejnych pięciu kroków: zastosowanie esencji nawilżającej, użycie maseczki nawilżającej, zastosowanie serum lub mleczka nawilżającego, aplikacja kremu pod oczy, aplikacja kremu na noc lub maseczki na noc. Jak widzisz, koreańskie kosmetyki to szeroki zakres produktów, skupionych na innych efektach. Jeżeli podobnie jak Azjatki chcesz mieć nieskazitelną cerę, skompletuj swój własny zestaw pielęgnacyjny i wzbogać swoją toaletkę o kosmetyki azjatyckie do twarzy.

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo, dedykowana wyłącznie kobietom, posiada szczególnie szeroki asortyment kosmetyków azjatyckich, zarówno tych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ale również do makijażu! Warto zwrócić szczególną uwagę na obowiązującą od dzisiaj 3-dniową mega promocję – aż do -40% na wszystkie kosmetyki azjatyckie, i w przystępnej cenie przetestować koreańskie hity! Promocja obowiązuje w dniach 28-30.09, dostępna jest w stacjonarnych sklepach Kontigo oraz w sklepie online na www.kontigo.com.pl.

Polecamy szczególnie ulubione produkty Wizażanek:

- Żel wielofunkcyjny Aloes 99%, Holika Holika (cena reg. 34,99 pln, cena promocyjna: 27,99 pln);

- Perfect Cover BB Cream, Missha (cena reg. 28,69 pln, cena promocyjna: 22,99 pln);

- Maseczka do twarzy After working overtime, Holika Holika (cena reg. 11,99 pln, cena promocyjna: 7,19 pln);

- Serum do twarzy Propolis 90 Ampoule, Pure Heal’s (cena reg. 108,99 pln, cena promocyjna: 87,19 pln);

- Maska z różowej glinki brazylijskiej, Natural Color Clay Mask, Missha (cena reg. 35,99 pln, cena promocyjna: 21,59 pln).

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje