Poprzedni artykuł: Znalazłyśmy 5 razy tańszy zamiennik kultowego samoopalacza Następny artykuł: Sposoby na cellulit przed wakacjami

Skorzystaj z megapromocji i intesywnie nawilżaj skórę!

Do końca sierpnia możesz odebrać darmowy krem lub serum marki Sesderma. Sprawdź warunki promocji!

Jeśli chcesz mieć piękną skórę, tego składnika nie może zabraknąć w Twojej pielęgnacji. Kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki, wspomaga regenerację skóry i poprawia jej elastyczność. W kosmetykach Sesderma Hidraderm Hyal znajdziesz go w aż trzech różnych formach, dzięki czemu działają one we wszystkich warstwach skóry. Teraz krem lub serum z tej linii możesz dostać za darmo!

Fot.: iStock

Kosmetyki Sesderma w promocji

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kwas hialuronowy (HA)  to jeden z najważniejszych składników kosmetyków. Ta wiążąca wodę substancja naturalnie występuje w organizmie człowieka. Najwięcej jest go w mazi stawowej, w ciele szklistym oka i w skórze. Gdy z wiekiem poziom kwasu hialuronowego w tej ostatniej maleje, dochodzi także do degeneracji włókien kolagenowych. Dlatego skóra nie tylko staje się bardziej sucha, ale też mniej elastyczna i - co za tym idzie - pojawiają się na niej zmarszczki. Kwas hialuronowy występujący w kosmetykach może nie tylko nawilżyć skórę, przywrócić jej sprężystość i zmniejszyć pokrywające ją zmarszczki. Jest jednak jeden warunek...

Fot.: mat. prasowe

W kosmetyce HA występuje w trzech postaciach - jako kwas hialuronowy wysoko-, średnio- i niskocząsteczkowy. W kosmetykach najczęściej spotykamy wersję wysokocząsteczkową, która nie jest w stanie przedostać się do głębszych warstw skóry i działa tylko na jej powierzchni. W kosmetykach Sesderma z linii Hidraderm Hyal znajdziemy kwas hialuronowy o trzech różnych masach cząsteczkowych, działający we wszystkich warstwach skóry.

  • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy zamknięty w liposomach, który silnie nawilża.
  • Liposomowy kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej.
  • Działający powierzchownie kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej, który tworzy na powierzchni skóry ochronną warstwę i  zapobiega utracie wody.

Ponadto w kosmetykach Hidraderm Hyal znajdziemy retinol i retinaldehyd, które pobudzają skórę do syntezy własnego kwasu hialuronowego, zwiększając w ten sposób jej nawilżenie.

Zobacz także: Twoja skóra nadmiernie się przetłuszcza? Możliwe, że brakuje jej... wody!

Marka Sesderma przygotowała dla swoich klientek bardzo kuszącą promocję. Kupując dowolny krem Sesderma o pojemności 50 ml dostaniesz serum Hidraderm Hyal. Możesz też kupić dowolne serum o pojemnośći 30 ml i odebrać krem Hidraderm Hyal. Promocja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 17:11

Nasze propozycje