Poprzedni artykuł: Kultowy damski zapach w super cenie: "Obłędny, intrygujący, działa na... Następny artykuł: Olej z pestek winogron na twarz i na włosy – jak działa?

Promocja na kurację wybielającą zęby Biała Perła w Rossmannie

Pędzelek wybielający zęby "Biała Perła Jutro impreza" naprawdę działa. Jedna z Wizażanek pisze, że dzięki niemu rozjaśniła zęby aż o trzy odcienie!

Biała Perła specjalizuje się w produkcji artykułów do wybielania zębów. Wiele osób wymienia właśnie tę markę, którą warto przetestować w pierwszej kolejności. Kuracja wybielająca "Jutro impreza" jest teraz dostępna w Rossmannie za 30,99 zł zamiast 39,99 zł. Z uwagi na efekty warto zrobić zapas!

Kuracja wybielająca Biała Perła Jutro impreza przeceniona

Różnica w cenie może i nie jest ogromna, ale za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można kupić pastę wspomagającą proces wybielania. Promocja potrwa aż do końca marca, a zakupy można robić zarówno stacjonarnie, jak i online.

Producent rekomenduje używanie kuracji w pędzelku 2-3 razy dziennie przez 2-4 dni. Proces wybielania jest oparty o dwufazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Aplikacja żelu jest szybka i łatwa. Picie i jedzenie jest zabronione przez 30 minut po nałożeniu preparatu. Bardzo ważne jest to, że działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł.

W opakowaniu znajdziecie:

  • dwustronny pojemnik z żelami Aktywuj i Wybielaj,
  • otwieracz, który ułatwia odsłonięcie zębów podczas nakładania żeli,
  • instrukcję przeprowadzania kuracji.

Zwróćcie uwagę, że opakowanie zmieniło się wizualnie - z tego po lewej, na to po prawej stronie:

Kuracja wybielająca Biała Perła Jutro impreza przeceniona

Opinie o kuracji wybielającej Biała Perła Jutro impreza

Te paski zgromadziły w naszym KWC niewiele opinii, ale zdecydowana większość pozwala sądzić, że paski wybielające Jutro Impreza są godnym zaufania produktem. Jedna z użytkowniczek, NATALA5214, zamieściła obszerną i bardzo pomocną recenzję, która rozwiewa wszelkie wątpliwości co do stosowania oraz efektów stosowania pasków.

Już na samym początku podkreśla, że produkt służy do pozbycia się osadu i jeżeli ktoś ma z natury żółte czy ciemne szkliwo, to nie ma co się nastawiać na wielki efekt. Wizażanka zaznaczyła, że ma dosyć jasne szkliwo i że pije dużo herbaty, więc ma problem z brzydkim, żółtym nalotem na zębach.

(...) Cena to 40 zł. Uważam, że zważając na efekty i całokształt to naprawdę nie dużo. I że naprawdę warto ją wypróbować. Nie raz zdarzyło mi się kupić dużo droższe buble do wybielania zębów. (...) System Jutro Impreza zawiera pastę wybielającą, która używamy przed właściwym produktem wybielającym, a także możemy jej używać częściej jako zwykła pastę. W zestawie mamy też pędzelek z płynem, który ma nam zęby wybielić. (...) Dołączony jest też taki otwieracz do ust, żeby można było dokładnie "pomalować" zęby.

Jak wyglądały odczucia Wizażanki podczas stosowania pasków wybielających Jutro Impreza? Cały proces przebiegł według niej ultraszybko i bez żadnych problemów. Recenzentka nie zauważyła u siebie również podrażnień i nadwrażliwości wywołanych wybielaniem tymi paskami.

Stosowanie tego zestawu jest mega szybkie i proste. Myjemy zęby 2-3 minuty. Wsadzamy do buzi otwieracz, aby wszystkie ząbki były łatwo dostępne i żeby nie zjadać tego płynu wybielającego. I malujemy pędzelkiem zęby, które chcemy wybielić. Czekamy 3 minutki, płuczemy buzię i po zabawie. Ważne by nie jeść i nie pić 30 minut po zabiegu.

Efekt, który udało się osiągnąć Wizażance, jest zdumiewający. Po stosowaniu się do zaleceń na opakowaniu, paski wybieliły jej zęby aż o trzy odcienie!

(...) Paski Jutro Impreza rozjaśniły moje zęby o 3 odcienie, co u mnie dało naprawdę super efekt, bo jak wspomniałam mam naturalnie dosyć jasne szkliwo.
Efekt jest duuużo lepszy niż dają pasty wybielające, dlatego naprawdę polecam, jeśli ktoś potrzebuje takiego produktu. Jestem bardzo zadowolona. Żadnych wad i bardzo przystępna cena. (...)

Stosowałyście kiedyś taką metodę wybielania zębów? A może jesteście zwolenniczkami pasków wybielających?

Zdjęcie główne: istokphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 kwietnia 2020, 14:52

Nasze propozycje