Poprzedni artykuł: Skwalan - cenniejszy niż kwas hialuronowy? Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły kosmetyki Sesderma: Reti Age, C-Vit ora...

Najlepsze maseczki do twarzy na lato z KWC

Długie, pełne słońca dni i wysoka temperatura to prawdziwe wyzwanie dla naszej skóry, która w okresie letnim potrzebuje dodatkowego wsparcia. Idealnym rozwiązaniem będą odżywcze maseczki do twarzy, które ją ukoją i skutecznie zregenerują.

Wraz z nadejściem upragnionego lata, z radością spędzamy więcej czasu na powietrzu, wygrzewając ciało w promieniach słońca. Jednak chociaż bardzo przyjemne dla nas, letnie miesiące to trudny okres dla naszej skóry, którą mimowolnie narażamy na działanie wielu szkodliwych czynników.

Głównym zagrożeniem jest oczywiście szkodliwe promieniowanie słoneczne, przed którym powinnyśmy bezwzględnie chronić się przy pomocy kosmetyków z filtrami UV. Jednak nawet one nie zawsze są w stanie zapobiec utracie wody z naskórka. Pod koniec upalnego dnia warto sięgnąć po odżywczą maseczkę do twarzy, która nawilży skórę i zapewni uczucie odświeżenia.

Jakie maseczki są najlepsze na lato?

Latem powinnyśmy w pierwszej kolejności wybierać maseczki nawilżające oraz regenerujące, bogate w składniki odżywcze, takie jak np. ekstrakt z miodu czy wyciąg z winogron. Godne uwagi działanie ma też glinka brązowa, która, jako źródło mikroelementów, zapewnia skórze lepsze odżywienie.

Sprawdź, które maseczki polecają użytkowniczki KWC.

Zobacz też: Top 5 z KWC: najlepsze kosmetyki po opalaniu

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:49

Zobacz także

Nasze propozycje