Poprzedni artykuł: InspiredBy - pudełka tworzone przez gwiazdy! Następny artykuł: Poznaj wyniki wielkiego testu kremów BB od Garniera!

Przetestowane przez Wizaż: depilacja laserowa Vectus

Zastanawiasz się nad depilacją laserową? Marzysz o gładkiej skórze bez włosków? Sprawdź dlaczego warto wybrać laser Vectus!

depilacja laserowa Vectus

Depilacja laserowa Vectus

Wiosna to idealny moment na depilację laserową. Nie pokazujemy jeszcze odkrytego ciała, więc skóra nie ma bezpośredniego kontaktu ze słońcem, dzięki czemu unikniemy nieestetycznych przebarwień, które mogą pojawić się podczas opalania na świeżo wydepilowanej skórze.

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza wśród kobiet. Nic dziwnego! Zapewnia ogromną swobodę i wygodę. Bo która z nas nie marzy o rzuceniu w kąt maszynki do golenia na długi czas?

Skuteczne i szybkie pozbycie się włosków zapewnia laser diodowy. Ja zdecydowałam się na depilację laserem Vectus, który dzięki chłodzącej głowicy nie jest bardzo bolesny. Dodatkowo wyposażony jest w czytnik melaniny, który dobiera odpowiednie parametry minimalizując ryzyko poparzenia.

To nie było moje pierwsze spotkanie z laserem Vectus. Zachęcona świetnymi efektami postanowiłam wydepilować również inne części ciała. Włoski zostały w większości usunięte, a te które jeszcze zostały są cienkie i jaśniejsze niż wcześniej. Czy depilacja laserowa boli? To oczywiście zależy od indywidualnego progu bólu i depilowanego obszaru. Im dalej tym bardziej boleśnie ze względu na wysokie parametry, ale przy niewielkiej ilości włosków zabieg trwa bardzo krótko.

Zabieg testowałam w SkinClinic Med & Beauty, ul. Stawki 4B w Warszawie. Cena zabiegu waha się od 250 do 1100zł

Przeczytaj więcej o depilacji laserowej, sposoby na wrastające włoski po depilacji oraz fakty i mity o depilacji laserowej

Korzystasz z depilacji laserowej Vetus? Podziel się z nami swoją opinią!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 16:47

Zobacz także

Nasze propozycje