Poprzedni artykuł: Zrób to sama: tonik fiołkowy do tłustej skóry Następny artykuł: Karboksyterapia i osocze bogatopłytkowe – przełom w odmładzaniu

Przetestowane przez Wizaż: odśwież skórę na wiosnę!

Twoja skóra jest pozbawiona blasku i zdrowego koloru? Potrzebujesz chwili relaksu? Koniecznie sprawdź, dlaczego pokochałyśmy peeling kawitacyjny i sonoforezę połączone z relaksującym masażem!
peeling kawitacyjny i sonoforeza

Przyszła wiosna, jest pięknie – pomyślałam, że już najwyższy czas zrobić porządek ze skórą na twarzy. Odwiedziłam klinikę Skin Clinic, w której profesjonalna kadra zadbała o mnie kompleksowo.

Po zdiagnozowaniu skóry twarzy, w bardzo miłym otoczeniu, kosmetolog przeprowadziła odświeżenie twarzy stosując peeling kawitacyjny. Peeling kawitacyjny to zabieg, w którym wykorzystywane są fale ultradźwiękowe, które oddziałują na skórę poprzez przyjemną wibrację i mikromasaż. Z pomocą tego zabiegu można usunąć nadmiar sebum z porów i mieszków włosowych, pozbyć się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Kolejnym etapem zabiegu była sonofereza z odpowiednio dobranym dla mojej skóry preparatem. Sonoforeza charakteryzuje się przenikaniem substancji chemicznych przez skórę w wyniku działania ultradźwięków o średniej i wysokiej częstotliwości. Całość zabiegu zakończył masaż twarzy, karku i głowy. Zabieg był całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny. Skóra jest głęboko nawilżona i sprawia wrażenie wypoczętej. Polecam!

Zabieg testowałam w SkinClinic Med & Beauty, ul. Stawki 4B w Warszawie.

Polecamy również depilację laserową Vectus, pielęgnację po zabiegach medycyny estetycznej oraz talasoterapię

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 08:23

Zobacz także

Nasze propozycje