Poprzedni artykuł: Wizażanki kochają krem pod makijaż tej polskiej marki. Teraz kupisz go... Następny artykuł: Twoje ramiona i uda szpecą czerwone krostki? Rozwiązanie problemu znaj...

Chcesz szybko uzyskać złocistą opaleniznę? Wiemy, co ci pomoże, i wcale nie chodzi o samoopalacze

Kochacie opaleniznę, ale nie macie czasu na wylegiwanie się na słońcu? Sprawdźcie, które przyspieszacze opalania pozwolą wam na szybkie uzyskanie wymarzonej brązowej skóry;)

Aby w Polsce cieszyć się piękną opalenizną trzeba spełnić kilka kryteriów... Przede wszystkim musimy trafić na słoneczną pogodę, co ostatnio nie jest trudne, i dodatkowo znaleźć czas na aktywność na świeżym powietrzu. W dodatku skóra niektórych osób jest oporna na opalanie. Spokojnie, jest na to doskonałe rozwiązanie. Wystarczy sięgnąć po przyspieszacze opalania, które pozwalają nam w krótkim czasie osiągnąć wymarzony brąz.

Polecamy:  Masz dość krostek i podrażnień na linii bikini? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów

Przyspieszacze opalania - czy warto je stosować?

Przyspieszacze opalania zawierają tzw. prekursory produkcji melaniny, która jest odpowiedzialna za zabarwienie naszej skóry. Większość z nich dodatkowo delikatnie natłuszcza i nawilża ciało.

Polecamy:  20-latka użyła samoopalacza i teraz wygląda jak... Fiona ze "Shreka". Jaki błąd popełniła?

Stosować je może praktycznie każdy, ale osoby z jasną karnacją powinny to robić ze szczególną ostrożnością, ponieważ te kosmetyki zazwyczaj charakteryzują się również niską ochroną SPF, przez co może dojść do poparzenia. Pamiętajcie też, że z opalania najlepiej zrezygnować w godz. 11-15, ponieważ działanie promieni słonecznych jest wtedy najbardziej agresywne i zbyt długa ekspozycja na ich działanie może nawet zagrażać życiu. Nigdy też nie zasypiajcie w trakcie opalania. 

W naszej galerii znajdziecie przyspieszacze opalania cieszące się najlepszymi opiniami. 

Polecamy:  Te kremy ochronią cię przed promieniowaniem UV i nie zaklajstrują twarzy - są świetne pod makijaż!

Źródło zdjęć: iStock/ mat. prasowe 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:56

Zobacz także

Nasze propozycje