Poprzedni artykuł: Redakcyjny test urządzenia Philips VisaPure Advanced Następny artykuł: Różowa Wstążka kontra rak piersi - wesprzyj akcję!

Rekonstrukcja brwi i microblading Noble Brow

Pielęgnacja, , tagi: brwi, noble lashes
Idealne, wyraziste brwi o regularnym kształcie? Teraz jest to możliwe. A wszystko dzięki dwóm nowatorskim metodom Noble Brow, rekonstrukcji brwi oraz microbladingowi.
noble brow

Z tej informacji z pewnością ucieszą się kobiety, które do tej pory cierpiały z powodu cienkich i nieregularnych brwi. Wreszcie pojawiła się skuteczna recepta na zagęszczenie i poprawę ich kształtu.

Odbudowa i korekta łuku brwiowego jest dokonywania za pomocą dwóch metod.  Pierwsza z nich tzw. rekonstrukcja i odbudowa polecana jest kobietom, które posiadają naturalne brwi, ale chciałyby je zagęścić, dokonać korekty kształtu oraz zamaskować blizny i ubytki. W trakcie tego zabiegu do naturalnych brwi klientki i do skóry, zostają doczepione malutkie sztuczne włoski. Po zabiegu klientka może cieszyć się efektem idealnych brwi do dwóch – trzech tygodni. Jak wygląda zabieg?

Z drugiego sposobu, microbladingu, najbardziej skorzystają kobiety, które mają spore ubytki w brwiach (np. są po chemioterapii lub cierpią na łysienie plackowate) i z tego względu wymagają kompletnej rekonstrukcji łuku brwiowego. Podczas microbladingu kosmetyczka dorysowuje ręcznie te brakujące brwi specjalnym pigmentem. Zabieg wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek (igiełek) cieńszych niż igła w makijażu permanentnym. Wykonywany piórkiem, specjalną techniką prowadzenia włosa, który perfekcyjnie imituje naturalne brwi. Daje to efekt włosków tak cienkich, jak nasze naturalne.

noble brow

Czym różni się microblading od metody piórkowej? Przede wszystkim efekty zabiegu microblading są bardziej naturalne, gdyż ręcznie wykonane kreseczki idealnie i subtelnie imitują ludzkie włoski.

Rezultat zabiegu? Gęste, regularne i naturalne wyglądające brwi, piękna oprawa oka i… wspaniałe samopoczucie Twoich klientek. Jak długo trwa ten efekt? Efekt uzyskany za pomocą zabiegu Noble Brow utrzymuje się następująco: rekonstrukcja brwi 2-3 tygodnie / microblading 12-18 miesięcy.

noble brow

Rekonstrukcja i microblading to metody przeznaczone praktycznie dla każdej klientki. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są min. otwarte rany skórne i stany zapalne.

Cena kompletnego zabiegu dla klientki w zależności od wybranej metody wynosi od 70-150 złotych zabieg rekonstrukcji oraz około 1000 złotych zabieg microbladingu.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje