Poprzedni artykuł: 3 śliczne kremy do rąk o zapachu maślanych ciasteczek It's Skin Następny artykuł: Niegrzeczne, niszowe zapachy dla kobiet!

Różowa soniczna szczoteczka do zębów i irygator Philips

Philips wprowadza limitowaną edycję różowych szczoteczek i irygatora: Sonicare DiamondClean Pink i AirFloss Pink, które łączą unikalną technologię soniczną dającą wspaniałe rezultaty z przyjemnym dla oka designem.
Szczoteczka soniczna do zębów Sonicare DiamondClean Pink Philips

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean Philips opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej fale dźwiękowe, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

Między zębami mogą pozostawać resztki jedzenia, co może prowadzić do rozwoju bakterii, nieprzyjemnego zapachu z ust, a nawet do infekcji dziąseł. Urządzenie Philips Sonicare AirFloss korzysta z tej samej zastrzeżonej technologii nadmuchu mieszaniny powietrza i mikrokropelek między zęby w celu usuwania płytki nazębnej i osadu bakteryjnego.

Szczoteczka soniczna do zębów Sonicare DiamondClean Pink Philips - cena: 929zł, irygator AirFloss Pink Philips 499zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 22:18

Nasze propozycje