Poprzedni artykuł: Marka Farsali wprowadziła do sprzedaży nowy produkt Następny artykuł: Autorka bestselleru o koreańskiej pielęgnacji radzi: 'Musisz wypróbowa...

Kim Kardashian zdradziła sekret swojego białego uśmiechu! To bardzo popularny sposób również w Polsce

Pielęgnacja, , tagi: białe zęby, Kim Kardashian
Z tym gadżetem Kim Kardashian wprost nie może się rozstać. To jemu zawdzięcza śnieżnobiałe zęby. Same go testowałyśmy i wiemy, że naprawdę działa.

Większość z nas może pomarzyć o uśmiechu w stylu największych gwiazd Hollywood. Zapewniamy was, że w wielu przypadkach uzyskanie tak równych zębów i w takim odcieniu bieli, kosztuje majątek. Jesteśmy przekonane, że Kim Kardashian również korzysta z dobrodziejstw stomatologii, ale... Żeby ten efekt za setki tysięcy dolarów utrzymać, musi o niego dbać. Robi to używając bardzo popularnej szczoteczki

Jak Kim Kardashian dba o zęby?

Zwykła szczoteczka do zębów to już najwidoczniej przeżytek. Teraz na topie są szczoteczki soniczne, które zrobią za nas dosłownie wszystko. Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób są konstruowane, jakie mają funkcje i że łączą się z aplikacją na telefonie, to absolutny must have nie tylko dla "gadżeciarzy":). Dzięki takim nowinkom technologicznym dbanie o higienę jamy ustnej oraz biel zębów staje się zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. Same nie wyobrażamy sobie teraz mycia zębów tradycyjną szczoteczką - korzystamy z niej tylko w razie tak zwanych "sytuacji awaryjnych". 

Nic dziwnego, że Kim Kardashian i Kanye West również zamienili zwykłą szczoteczkę na soniczną. Dziennikarzom serwisu People.com udało się dotrzeć do informacji, które zdradzają markę oraz dokładny model używanej przez nich szczoteczki sonicznej. Jego fenomenalne działanie potwierdziły również Wizażanki.

Chodzi o Philips Sonicare Diamond Clean, którą zachwalałyśmy również w naszym teście redakcji, tyle że w wersji 9500 Diamond Clean Smart. Wrażenia po stosowaniu jej przez miesiąc sprawiły, że w dbaniu o higienę jamy ustnej liczy się tylko ona. Ta szczoteczka soniczna wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia za pomocą ultradźwięków, świetnie wymiata z przestrzeni międzyzębowych osad. Nic dziwnego, że Kim i Kanye zawsze mogą się pochwalić śnieżnobiałym uśmiechem!

Cena takiej szczoteczki przekracza cenę tysiąca złotych, ale na pytanie czy warto ją kupić, zawsze odpowiemy twierdząco. Po pierwsze dlatego, że prędzej czy później zakup zwróci nam się ze względu na ograniczenie leczenia zębów. A po drugie szczoteczka ma wymienne nasadki, więc można używać ich naprzemiennie i kompleksowo dbać o każdy problem naszego uśmiechu - w tym również wybielanie. Pierwsze efekty widać już po jednym użyciu.

Używałyście kiedyś szczoteczki sonicznej? Jakie są wasze wrażenia? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/kimkardashian

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:01

Zobacz także

Nasze propozycje