Poprzedni artykuł: Leczysz oczy rumiankiem? Możesz sobie zaszkodzić! Następny artykuł: Tych 7 błędów sprawia, że skóra szybciej się starzeje. Popełniasz co n...

Znany projektant zdradza sekret idealnie gładkiej skóry. Zastanawiamy się, czy chciałyśmy o tym wiedzieć...

Pielęgnacja,
Ma 32 lata i w krótkim czasie stworzył modowe imperium. Alexander Wang zachwyca jednak nie tylko swoimi projektami, ale i... nieskazitelną cerą. Właśnie zdradził, jak o nią dba.

Tobie też na pewno zdarzało się eksperymentować z kosmetykami. Niektóre w składzie mają chociażby śluz ślimaka czy słowicze odchody. I wcale nas nie dziwi, że czasami desperacko chwytamy się wszystkich sposobów, aby zachować młody wygląd cery na dłużej.

Ale zaskoczyła nas wypowiedzieć Alexandra Wanga w programie „92nd Street Y”. W rozmowie z Fern Mallis opowiadał o przemyśle modowym, swojej karierze i tym, jak udało mu się osiągnąć sukces. Wszystkim widzom zdradził również sekret idealnie gładkiej oraz świeżo wyglądającej skóry. Wydawało nam się, że nic nas nie zdziwi, aż do teraz…

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, zawsze zachowuję się jak diwa. Używam kosmetyków, które pachną tak, że jakby wcale nie były przeznaczone do nakładania ich na twarz. To produkty, które wywołują uczucie pieczenia, które sprawiają, że robi się naprawdę czerwona. Ale kiedy budzę się rano kolejnego dnia mówię obie: „Ok, wyglądam fantastycznie”.

About last night. @alexwangny at the @92ndstreety Fashion Icons event with @fernmallis.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ALEXANDER WANG (@alexanderwangny)

Kosmetyki, których używa Alexander Wang na pewno kosztują o wiele za dużo i nie każdego na nie stać. Ale podobny efekt pieczenia uzyskasz, stosując maskę z cynamonem. Co więcej, możesz ją przygotować sama w domu. Niestety problem z nią polega na tym, że albo się ją kocha, albo nienawidzi. My należymy do tej pierwszej grupy i podpowiadamy, w jakich proporcjach przygotować maskę, aby uzyskać zadowalający efekt.

Maseczka cynamonowa do twarzy

Składniki:

- Ilość cynamonu zależy od Ciebie. Możesz użyć szczypty lub dodać nawet jedną łyżkę. Wszystko zależy od tego, jak intensywny efekt pieczenia chcesz uzyskać. Zalecamy jednak 4 łyżki stołowe na twarz.

- Miód dodawaj w zależności od tego, jaką konsystencję maseczki chcesz uzyskać. Powinna jednak pozostać w miarę gęsta.

Wymieszaj miód i cynamon tak, aby nie było żadnych grudek. Nałóż na problematyczne miejsca na twarzy lub na całą. Produkty powinnaś trzymać jak najdłużej. Nie spodziewaj się natychmiastowych rezultatów. Powinnaś stosować ją regularnie i wtedy na pewno zauważysz efekty.

Zdjęcie główne: Rex_Alexander_Wang_show_Runway_5586633AO


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:52

Zobacz także

Nasze propozycje