Poprzedni artykuł: Przetestowane przez Wizaż: mikrodermabrazja i kwas migdałowy Następny artykuł: KONKURS. Wygraj kosmetyki DermoFuture. Regenerująca kuracja z witaminą...

Nietypowe selfie. #Nomakeup w odważnej odsłonie

Najważniejsza jest akceptacja samego siebie. Pokazują to kobiety, którym niełatwo było pogodzić się ze swoim wyglądem. Ich charakterystyczna uroda wzbudza wiele kontrowersji, jednak te 5 dziewczyn bez skrupułów publikuje zdjęcia i realizuje marzenia.

Kompleksy - która kobieta ich nie ma? Jednak niektórzy potrafią pogodzić się z niedoskonałościami. Jednym z przykładów akceptacji własnego wyglądu jest publikowanie zdjęć i nieprzejmowanie się negatywnymi komentarzami. Znana blogerka Em Ford postanowiła pokazać twarz bez makijażu, ujawniając blizny i niedoskonałości. Blogerka dotknięta trądzikiem opublikowała szokujące wideo #youlookdisgusting, po tym jak krytycznie odebrano jej wygląd i zarzucano oszustwo. Em Ford sprzeciwiała się narzucanym z góry standardom piękna i ukazała, że w internecie ludzie traktują innych powierzchownie. Kilka kobiet posunęło #nomakeup o krok dalej. Każda z nich cierpi na poważne schorzenia skóry, m. in. na łuszczycę i bielactwo. Jednak zdecydowały się na ukazanie naturalnego wyglądu, próbując tym samym zachęcić inne chore osoby do pokonania wstydu i kompleksów. Internet pozwolił im zaistnieć i nabrać pewności siebie. Oto 5 dziewczyn, które zrobiły #nomakeup selfie i wygrały ze swoimi słabościami.

Co sądzisz o chorych kobietach publikujących zdjęcia w internecie? Czy to pomaga w akceptacji i tolerancji, czy wręcz przeciwnie - jest nieestetyczne i wywołuję falę krytyki?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:25

Zobacz także

Nasze propozycje