Serum rozjaśniające przebarwienia - idealne na jesień!

Poprzedni artykuł: Rachell111 od 18 lat walczy z trądzikiem - oto jej sprawdzone rady i u... Następny artykuł: Mycie twarzy miodem – na czym polega ta metoda?
Drobne brązowe plamki i nieestetyczne przebarwienia to często pojawiają się na skórze po powrocie z urlopu. Oto serum rozjaśniające przebarwienia, które z łatwością zrobisz sama w domu - potrzebujesz tylko 2 składników!

Jak usunąć przebarwienia?

Proces usuwania przebarwień jest czasochłonny i wymaga wiele cierpliwości. Zabiegi przynoszą szybsze efekty, ale najczęściej trzeba wykonać ich całą serię, co potrafi być kosztowne. Kosmetyki działają wolniej, jednak dają naprawdę dobre rezultaty. Nie tylko usuwają przebarwienia. Ich 'skutkiem ubocznym' jest rozjaśnianie i rozświetlanie skóry - wygląda ona młodo i zdrowo, staje się gładka i promienna.

Serum rozjaśniające przebarwienia

Jeśli lubisz robić sama kosmetyki koniecznie wypróbuj nasz przepis. Serum rozjaśniające przebarwienia jest niezwykle proste w wykonaniu i składa się tylko z 2 składników - kwasu hialuronowego i witaminy C! Zrobienie go zajmie ci tylko kilka chwil!

Jakie są twoje sposoby na usunięcie przebarwień?

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 17:16

Nasze propozycje