Poprzedni artykuł: Sezon letni czas start! Jak upiększyć swoje stopy i dłonie? Następny artykuł: Sprawdźcie, jak działa bakuchiol

Nowy trend beauty! Sprawdź, na czym polega lagom

Pochodząca ze Skandynawii filozofia życia zaczęła też wpływać na sposób pielęgnowania skóry. Czy lagom będzie równie mocnym trendem jak K- czy J-Beuaty?

Za trendami urodowymi naprawdę trudno nadążyć! Wciąż jeszcze zachwycamy się koreańskim rytuałem piękna, ostatnio zainteresowaliśmy się C-Beauty, czyli pochodzącymi z Chin metodami pielęgnacyjnymi, a już pojawiła się nowa moda. Teraz o skórę powinniśmy dbać zgodnie z zasadami lagom. Reguły i kosmetyki prosto ze Skandynawii będą bliskie zwłaszcza Polkom dbającym o urodę w zgodzie z naturą.

Pielęgnacja w zgodzie z zasadami lagom

Lagom to szwedzkie słowo, które znaczy "wystarczająco", "w sam raz" i za pomocą którego opisuje się specyficzne podejście do życia (coś takiego jak słynne duńskie hygge). Kwintesencją lagom jest umiarkowanie i życie blisko natury. Jak łatwo się domyślić, pielęgnowanie urody w zgodzie z lagom oznacza ograniczenie ilości kosmetyków, wybieranie produktów naturalnych i ekologicznych, bogatych w antyoksydanty oraz najlepiej... pochodzących ze Skandynawii.

Dlatego osoby, którym bliskie są reguły lagom powinny zaopatrywać się w kosmetyki szwedzkie, norweskie oraz duńskie. W polskich sklepach internetowych i wybranych sklepach stacjonarnych znajdziemy między innymi spełniające te wysokie wymagania produkty duńskich marek Urtekram i Derma lub szwedzkie kosmetyki Bärnangen.

Zobacz także: Oto trendy urodowe, które według Pinteresta będą rządziły w 2019 roku!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 13:02

Nasze propozycje