Poprzedni artykuł: Kleszcze atakują! Pakujesz się na majówkę? Koniecznie zabierz ten prod... Następny artykuł: Z pedicuru na ostry dyżur?! Przez błąd kosmetyczki kobieta trafiła do...

Nie chcesz straszyć sztuczną opalenizną? Zobacz, co się przytrafiło tej dziewczynie

Solarium, samoopalacze, opalanie natryskowe, to teraz najgorętszy temat. Wiele kobiet chce mieć piękną opaleniznę jak najszybciej. Niestety, wystarczy jeden błąd i złota opalenizna zamienia się maskę upiora...

Jeżeli decydujemy się na opalanie natryskowe, należy pamiętać o kilku złotych zasadach. Przede wszystkim wcześniej należy dokładnie złuszczyć martwy naskórek za pomocą peelingu, dbać o nawilżenie skóry. I jeszcze jedno - po zaaplikowaniu preparatu nie wolno płakać! Szczególnie ostatnia uwaga może niektórych mocno śmieszyć, ale skutki jej nieprzestrzegania mogą być naprawdę... opłakane.

Polecamy:  Aktywny węgiel: zapewnia piękną cerę, zęby i włosy oraz usuwa toksyny z organizmu

Smugi na twarzy po opalaniu natryskowym

Jedna z nastolatek, Alex opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym dzieli się swoimi ostatnimi doświadczeniami ze sztucznym opalaniem. Widzimy na nim wyraźne smugi na twarzy dziewczyny, które przypominają te, które w Halloween sobie specjalnie dorysowujemy, aby wyglądać bardziej upiornie. Okazało się, że po opalaniu natryskowym, dziewczyna się... rozpłakała. Łzy sprawiły, że na buzi powstały zacieki: od oczu, przez policzki aż do samą szyję.

Nie skończyło się na jednym tweecie. Alex udokumentowała również, jak jej twarz wyglądała następnego dnia. Smugi się zmniejszyły, ale tylko nieznacznie. 

Dziewczyna nie była jedyną osobą, której przydarzył się podobny wypadek ze sztuczną opalenizną. Pod jej pierwszym postem na Twitterze wiele osób zaczęło umieszczać swoje zdjęcia ze smugami po opalaniu. Jak widać, zdarza się to naprawdę często. Jeżeli więc widząc te zdjęcia zastanawiacie się, czy na pewno warto zdecydować się na np. opalanie natryskowe, to polecamy wam wątek na forum, który jest poświęcony tej metodzie opalania: Opalanie natryskowe- czy warto?

Jak usunąć smugi po samoopalaczu?

Spokojnie, nie jest to jednak koniec świata. Oczywiście smugi nie zejdą ot tak, ale jest szansa na ich szybsze pozbycie się. Można spróbować m.in. delikatnego peelingu, który rozjaśni skórę. Więcej trików na pozbycie się smug znajdziecie tutaj: Chciałaś się opalić, a przypominasz cętkowanego kota? Podpowiemy, jak usunąć smugi od samoopalacza

Jeżeli jednak piękna opalenizna jest waszym marzeniem i odpowiedzialnie podejdziecie do opalania natryskowego, czy nakładania samoopalacza, to możecie uzyskać naprawdę efekt idealnie muśniętej słońcem skóry. Podpowiadamy wam, z jakich samoopalaczy warto skorzystać. 

samoopalacze

Źródło zdjęcia głównego:  Twitter

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 19:34

Zobacz także

Nasze propozycje