Poprzedni artykuł: Plastry do depilacji – jak wybrać i jak ich używać? Następny artykuł: Parafina kosmetyczna – właściwości i zastosowanie

Szczoteczka soniczna z Biedronki w superniskiej cenie

Pielęgnacja,
,
, tagi: szczoteczka soniczna, Biedronka
Szczoteczka soniczna trafiła do Biedronki. Urządzenie marki Hoffen kosztuje wyłącznie 99 zł. Oferta jest jednak ograniczona czasowo.

Szczoteczka soniczna to nic innego, jak elektryczna szczotka do zębów wykorzystująca technologię fal dźwiękowych i ruchów wymiatająco – pulsacyjnych, które usuwają zanieczyszczenia i zabijają bakterie, będąc jednocześnie bardziej bezpieczne dla szkliwa. W ostatnim czasie szczoteczka soniczna zyskała na popularności. Teraz trafiła na półki w Biedronce. Model marki Hoffen wcale nie jest gorszy od konkurencji.

Zobacz także: Najlepsze szczoteczki soniczne do twarzy

Szczoteczka soniczna Hoffen z Biedronki

Szczoteczka soniczna z Biedronki czyści zęby w technologii Sonic, osiągając do 36000 drgań na minutę. Oprócz zwykłego szczotkowania, jest wzbogacona o pięć trybów pracy:

  • clean – czyszczący zęby,
  • white – wybielający,
  • sensitive – delikatnie czyszczący zęby i wrażliwe dziąsła,
  • massage – masujący,
  • gum care – pielegnujący.

Wśród jej funkcji znajduje się również mierzenie czasu szczotkowania oraz sygnalizacja czasu mycia zgodnie z wybraną opcją czyszczenia. Jak zaznaczają producenci, szczoteczka potrafi pracować nawet przez miesiąc od naładowania w stacji dokującej, bez konieczności dodatkowych ładowań. W zestawie do szczoteczki załączone są cztery wymienne główki i etui podróżne. Urządzenie zostało ogłoszone przez dyskont sprzedażowym superhitem. Nic dziwnego, ceny za produkty tego typu potrafią być kilkakrotnie wyższe.

Szczoteczkę w promocyjnej cenie 99 zł kupić możemy do 26.02 lub wyczerpania zapasów. Gadżet występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. To nie pierwszy raz, kiedy szczoteczki marki Hoffen pojawiły się w asortymencie dyskontu.

Zobacz także:Przegląd szczoteczek sonicznych do zębów

Czym szczoteczka soniczna różni się od zwykłej?

Szczoteczka soniczna różni się od zwykłej nie tylko ceną. Jest ona mniej abrazyjna. Oznacza to, że nie ścierają naturalnych substancji, które są na zębach w takim stopniu, jak elektryczne, czy manualne. Jest w stanie usunąć również 10 proc. więcej płytki niż manualna. Pracujące delikatnie włoski nie odsłaniają również dziąseł i przeciwdziałają pojawianiu się kamienia nazębnego. Są też bardziej dokładne i docierają w zakątki jamy ustnej, których nie sięgnie szczoteczka manualna. Tego typu urządzenie polecane jest szczególnie osobom o wrażliwych dziąsłach, posiadających aparat ortodontyczny, czy implanty.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 18:22

Nasze propozycje